Чарівні Чернівці та Долина тюльпанів

Чарівні Чернівці та Долина тюльпанів

День 1

Зустріч групи на залізничному вокзалі. Поселення в готель.

Відправлення на оглядову екскурсію Чернівцями. Ми розпочнемо наше знайомство з містом із його колоритних двориків. Дворик Ратуші – гармонійне продовження усього архітектурного ансамблю цієї центральної будівлі міста. Чернівецька Ратуша вважається однією із найкрасивіших в Україні, а її дворик – одним із найпривабливіших для різноманітних культурних подій, цікавих виставок та інших заходів. Після прогулянки біля Ратуші, ми потрапимо до ще двох колоритних двориків міста: Німецького народного дома та «Італійського». Однією із локацій нашої екскурсії, що вражає стане «п’яна церква». Йдеться про Миколаївський собор. Чому його називають п’яним, та чим він особливий – дізнаємось під час прогулянки. Також ми побуваємо біля Свято-Духівського собору, костелу Серце Ісуса, собору Успіння Пресвятої Богородиці, костелу Воздвиження Всечесного Хреста та інших духовних будівель міста. Ми почуємо легенду про будинок-корабель, який досі стоїть у центральній частині Чернівців. Роздивимось красу міста із Турецького моста. Зробимо яскраві фото біля 3-метрового "велосипеда Гуллівера". Ми минатимемо колоритні місцеві пам’ятники та історичні споруди, про кожну з яких почуємо цікаву розповідь.

Зрештою, ми обов’язково знайдемо вдосталь часу для візиту до колишньої Резиденції митрополитів Буковини та Далмації - Чернівецького національного університету. Сьогодні це найкрасивіший навчальний заклад в Україні, одне із семи чудес України та частина світової спадщини ЮНЕСКО. Архітектурні форми університету називають шедевральними та подивитися на це величне творіння архітектора Йозефа Главка приїжджають з усіх куточків Європи. Ми не тільки отримаємо масу вражень від споглядання зовнішньої розкоші будівлі, а й зможемо побачити унікальні інтер’єри колишньої Резиденції митрополитів Буковини та Далмації, а це зала із чорного та білого мармуру, Червона зала, яка дійшла до нас у своєму первісному вигляді, Блакитна зала, де колись була бібліотека, а також Зелена зала.

 Вільний час. Повернення в готель. Ночівля

День 2

Сніданок

Переїзд в Острицю. Відвідування Долини тюльпанів. Екскурсія навесні до Чернівців буде неповною без Долини тюльпанів. Це місцева рукотворна пам'ятка, квіткова плантація в 1 гектар, де щороку висаджується понад 60 видів тюльпанів. У пору цвітіння долина поступово наливається кольором, а потім вибухає яскравими фарбами. Ви зможете підзарядитися після довгої зими і, звичайно ж, сфотографуватися на тлі квіткових полів - білосніжних, жовтих, оранжевих, фіолетових…

Переїзд у с. Реваківці. Відвідування спортивно-кінний комплекс "Буковинська троя". Кінноспортивний клуб "Буковинська Троя" – це єдиний клуб їзди верхи у Чернівцях та області, де можна вдосталь покататися на конях і навчитися азам кінного спорту. При клубі працює команда професіоналів, яка вчить верховій їзді і догляду за кіньми. У кінноспортивному клубі відвідувача чекають різноманітні розваги: ​​професійна їзда і прогулянки на конях, вистави за участю коней, міні-зоопарк, ресторан для бажаючих відпочити після тренування. У клубі є 22 дорослих коня і два поні. У разі поганої погоди в клубі передбачена крита територія, завдяки якій відпочинок не буде зіпсований дощем, снігом або градом.

Повернення в готель. Вільний час. Ночівля

День 3

Сніданок

Відправлення на екскурсію до Зоологічного заказника «Зубровиця»

У селі Банилів-Підгірний практично до самого кордону з Румунією розтягнувся зоологічний заказник "Зубровиця". Він був створений на початку 90-х років минулого століття з метою поселення і збереження цінного виду європейського зубра. На даний момент площа заказника дорівнює 27 тис. гектарів. На території знаходиться вольєр, де в максимально вільних умовах утримуються рідкісні види представників буковинської фауни в кількості близько 50 голів дикого зубра - найбільше поголів'я в країні. Площа вольєра становить 80 гектарів. Тут регулярно проводяться екскурсії для підтримки розвитку зеленого туризму на Буковині.

Повернення в Чернівці. Трансфер на залізничний вокзал.

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!