Чернівці – Хотин – Кривче – Кам’янець-Подільський

Чернівці – Хотин – Кривче – Кам’янець-Подільський

День 1

Прибуття в Чернівці

Оглядова екскурсі містом. Наше знайомство з містом почнемо з Центральної площі – візитної картки Чернівців. Будинки, розташовані тут, відрізняються особливим шармом, витонченістю та величчю, а будівля Ратуші завершує гармонію і досконалість архітектурної композиції.

З Центральної площі ми з Вами повернемо на пішохідну вулицю Ольги Кобилянської, історична назва якої – Herrengasse (тобто Панська). Забудова і благоустрій вулиці проводилися ще в австрійський час. Селитися на цій вулиці завжди було престижно.

Заслуговує на увагу і Вірменська церква, яку спроектував архітектор Йозеф Главка.

Також ми побачимо унікальний пам’ятник сакральної архітектури ХХ ст. – православну церкву одного з небесних покровителів Буковини – Святого Миколая. Недалеко від Миколаївської церкви знаходиться ще один храм, який заслуговує на нашу увагу, – це греко-католицький собор Успіння Пресвятої Богородиці, який нещодавно відсвяткував своє двохсотріччя.

Недалеко від площі Турецької на розі вулиць Шолом Алейхема і Головної височить будинок-корабель, який старожили називають Шифа. Тут же, на вулиці Головній знаходиться костел Воздвиження Чесного Хреста.

Відвідаємо Театральну площу, яка по праву вважається найкрасивішою в місті. Надзвичайно органічно в ансамбль площі вписується будівля театру – ще одна архітектурна перлина Чернівців.

І звичайно ж, головна роджинка екскурсії – Чернівецький університет! Це справжній діамант не тільки Чернівців, а й всього світу – Резиденція митрополитів Буковини і Далмації. Ансамбль справедливо розцінюється вченими одним з найвидатніших явищ в світовій архітектурній спадщині, і в 2011 році Резиденція під № 3 від України увійшла в список ЮНЕСКО.

Обід

Екскурсія в Хотин. Хотинська фортеця століттями перебувала на стику інтересів різних держав. Тут відбувалося багато вирішальних битв, в тому числі Хотинська битва 1621 року, яка зупинила просування турецьких військ у Східній Європі. Фортеця довгі роки вважалася неприступною, завдяки розташуванню (над урвищем, на березі Дністра) і потужним оборонним спорудам, які неодноразово добудовувалися і посилювалися.

Сьогодні Хотинська фортеця зберігає багато історій і легенд минулого. У Хотинській фортеці проводилися зйомки багатьох пригодницьких фільмів: «Захар Беркут», «Стріли Робіна Гуда», «Д'Артаньян і три мушкетери», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», « Тарас Бульба » і багато інших.

Поселення в готель. Вільний час. Ночівля

День 2

Сніданок. Виселення з готелю

Переїзд в КривчеЕкскурсія в «Кришталеву» печеру. На околиці села Кривче знаходиться найбільш досліджена печера в Тернопільській області - гіпсова Кришталева печера ( "Кришталева" печера). Відома вона ще з 1721 роки за описами Габріеля Рачинського в історії Польського королівства. На стінах і склепіннях Кришталевої печери виблискують кришталиками темно-коричневого гіпсу химерні творіння природи, вимиті водами древнього Сарматського моря. Звідси і назва печери. Стіни нескінченних лабіринтів печери Кришталевої вкриті різнокольоровими кристалами гіпсу, які заворожують своїм блиском і виникає бажання залишитися тут назавжди.

Підземний світ балансує між казкою і реальністю. Грот Кам'яних Сліз, Зал Буйвола, лабіринт Кам'яних Квітів, зал Завалів, Втрачених сподівань - це лише частинки мозаїки підземних маршрутів печери, кожна з яких неповторна і має свою історію і легенду.

Крім цього, у Кривче ми побачимо замок Контських. Донині збереглись дві вежі і фрагмент оборонної стіни замку, спорудженого в 1639 р. польськими шляхтичами Контськими. Протягом першого століття свого існування постійно перебував в епіцентрі польсько-турецьких воєн, переходячи з рук у руки.

Переїзд у Кам’янець-Подільський. Круїз на теплоході по каньйоні Дністра.

Поселення в готель. Вільний час. Ночівля

День 3

Сніданок

Прибуття в Камянець-Подільський. Оглядова Екскурсія містом. Це дивовижне місто, яке за кількістю культурних та історичних пам'яток стоїть всього лише на третьому місці в усій Україні! Вище - тільки Львів та Київ.

«Квітка на камені» - так романтично говорила про це чудове подільське місто Леся Українка. Автобусні тури в Кам'янець-Подільський - це можливість побачити багато цікавого, оглянути потужні фортеці та привезти додому яскраві враження!

Верхні і нижні Польські ворота. Дві старовинних фортифікації з цікавою і довгою історією. Любителям старовини обов'язково варто відвідати.

Костел Петра і Павла. Важлива пам'ятка, побудована в далекому 15 столітті. На вершині храму можна побачити скульптуру Мадонни, встановлену в 1756 році після перемоги над турками.

Хрестовоздвиженська церква. Єдиний у всьому місті дерев'яний храм. Як говорить легенда, він побудований за наказом гетьмана Сагайдачного.

Площа Вірменський ринок - найбільша в старій частині міста. Коли в місті проходить фестиваль (а вони тут часто), то саме тут можна побачити багато цікавих заходів.

І це ще не все! Всі пам'ятки Кам'янця-Подільського описати просто неможливо - сюди потрібно їхати і дивитися на всю це пишність своїми очима.

Екскурсія  «Таємниці Кам'янецької фортеці». Екскурсія в Кам'янець-Подільську фортецю буде надзвичайно цікавою, бо подивитися тут дійсно є на що! Стару фортецю замку формують цілих 11 веж, які з'єднані між собою товстими кам'яними стінами.

Східна башта фортеці п'ятикутна, її побудували над колодязем, глибина якого майже 41 метр. Щоб діставати воду з такої величезною глибини, були встановлені спеціальні дерев'яні колеса, які збереглися до сьогоднішнього дня. Ще одне цікаве місце для відвідування - Кармалюкова, або Папська вежа. Тут свого часу був в ув'язненні знаменитий Устим Кармалюк, який, хоч і часто потрапляв в тюрми, постійно втікав з них. Свого часу і ці стіни надовго його не затримали.

На подвір'ї замку збереглася боргова яма, в якій раніше сиділи неплатники податків. Сьогодні ж туристи кидають сюди монетки, щоб знову повернутися. Туристам в фортеці буде дуже цікаво. На території фортеці є музей і кілька експозицій, які будуть цікаві для перегляду.

Головна родзинка фортеці – історична реконструкція. Історична реконструкція — це відтворення культури епохи та регіону. Для цього дослідники читають архіви, переглядають картини, аналізують археологічні знахідки. Шляхом наукового експерименту та ігрових методів реконструктори максимально наближаються до первозданного вигляду речей або традицій епохи, що дослідується.

Наприклад, реконструктори одягу власноруч шиють одяг, в який вбиралися жителі Кам’янця-Подільського у XVII століття. Пекарі печуть хліб за давніми рецептами, а гончарі обробляють глину саме так, як це робили сотні років тому.

У замку проводять різні майстер-класи, є на території і сувенірний магазин, і навіть пивний шинок.

Все це створює нереальну атмосферу та допомагає з головою зануритись у середньовіччя!

Вільний час. Трансфер на залізничний вокзал

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!