Духовність, поезія та смак – вирушаємо на Буковину

Духовність, поезія та смак – вирушаємо на Буковину

День 1

Зустріч групи у Львові

Переїзд в Оршівці. Огляд церкви Успення Богородиці. В цьому невеликому селі знаходиться дерев'яна церква гуцульського типу Успіння Пресвятої Богородиці. Датою побудови церкви вважають 1850 р. або 1758 р. Поряд з церквою знаходиться дерев'яна двоярусна каркасна дзвіниця, яка є однією з найцікавіших в цьому регіоні.

Переїзд у Кіцмань. Екскурсія в кімнату-музей В. Івасюка. Невелике Буковинське місто, яке відоме одним із основоположників української естрадної музики Володимиром Івасюком. Саме в Кіцмані в родині письменника та вчительки народився визначний музикант, медик, художник. Він є автором 107 пісень, 53 інструментальних творів. Чудово грав на скрипці, віолончелі, фортепіано. Ми відвідаємо кімнату-музей в музичній школі, яка названа на честь композитора.

Обід

Переїзд у Банчени. Огляд монастиря. В цьому буковинському селі знаходиться т.з. “Четверта Лавра України” – Свято- Вознесенський Банченський чоловічий монастир Української православної церкви  Московського патріархату. Відпочити від суєти мирської та помолитися можна в храмах монастиря та скиті преподобного Серафима Саровського. Велику повагу викликає настоятель обителі Герой України архімандрит Лонгін, який заснував це Боже місце та усиновив понад 250 дітей, в т.ч. невиліковно хворих.

Переїзд в Бояни. Поселення в готель. Ночівля

День 2

Сніданок. Виселення з готелю

Переїзд у Михайлівку. Відвідування сироварні «Добрі ґазди». Перемігши в проекті «Економічний розвиток Чернівецької області» та отримавши підтримку австрійських інвесторів, громада Глибоцької ОТГ відкрила на території села Михайлівка сироварню «Добрі ґазди», що виготовляє продукцію з молока від корів та кіз місцевих селян. Отож, запрошуємо посмакувати під час дегустації місцеву продукцію, а це голландський, австрійський та сири альпійської групи.

Переїзд в село Димка. Екскурсія музеєм-садибою О. Кобилянської.  Події, що сталися восени 1894 року в цьому селі, стали основою сюжету повісті “Земля” написаною відомою українською письменницею Ольгою Кобилянською. Сама Кобилянська проживала в Димці з 1889 року по 1891 рік в маєтку материних батьків.

Переїзд у село Біла Криниця. Огляд храмів. Це унікальне село, всесвітній духовно-історичний центр старообрядництва, окрасою якого є розкішний Успенський собор (1900-1908р.), який вражає довершеністю форм та багатим внутрішнім оздобленням. Крім нього цікавою також є Космодем’янська церва (XVIII-XIX ст.).

Старий Вовчинець. Екскурсія в Краєзнавчий музей. Оглянемо Краєзнавчий музей, який є найбільшим в області і включає понад 8 тис. експонатів, що виставляються в 24-х кімнатах. Гордістю музею є колекція писанок понад 3 тис., які виготовили місцеві майстри.

Переїзд у Кам’янку. Екскурсія теплицею екзотичних фруктів. Вже декілька років поспіль фермер із Буковини збирає взимку урожай тропічних фруктів у своєму саду. Папайя, авокадо, пітахайя або фрукт дракона, кавове дерево, банани, ананаси, мандарини, апельсини й півтора кілограмові лимони – всі ці продукти можна не тільки побачити взимку, а й скуштувати у приватному саду фермера з села Кам’янка, що в Чернівецькій області, Івана Галіпа.

Чоловік розповідає, що ласувати екзотичними фруктами, вирощеними у власному саду, було його дитячою мрією. Втілювати цю мрію в життя майбутній фермер почав ще кілька років тому. Викупив стару пилораму, на якій працював столяром, і на її місці почав споруджувати великі підземні теплиці. А тепер ми з Вами можемо самі побачити на власні очі цю втілену в життя дитячу мрію.

Переїзд у Сучевени. Мальовниче село на березі річки Малий Сірет. Перша згадка від 1431 року, за часів правління молдавського воєводи Олександра Доброго. З 1946 по 1995 року носило назву Поляна Широка. В селі збережені хати покриті ґонтом, місцеві називають його живим скансеном Буковини.

Повернення у Львів

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!