Гуцульські Розваги

Гуцульські Розваги

День 1

Прибуття в Чернівці. Театралізована екскурсія - це найкращий спосіб зануритися в багату і захопливу історію міста., Ви пройдетеся численними затишними вуличками міста. Побачите овіяну легендами Турецьку криницю, Миколаївську церкву, знаменитий будинок-корабель, Ратушу, пам'ятник Тарасу Шевченку. Вас зачарує святкова Театральна площа – надзвичайно красива, будівництво якої велося протягом чотирьох десятиліть, Єврейський Народний Дім, Обласний музично-драматичний театр (маленька копія Віденського театру).

За додаткову плату можливе проведення екскурсії «Алко-тур по Чернівцях» або дегустації в ресторані "Панська гуральня".

Виїзд до Коломиї. Пішохідна екскурсія з відвідуванням музею «Писанки» - єдиного в світі, зробленого в формі великого яйця зі скляними стінами. Експозиція музею налічує більше, ніж 6000 розфарбованих яєць. Обов’язково відвідаємо музей Гуцульщини, який не залишить нікого байдужим. Ви зможете дізнатися, як виглядав інтер'єр гуцульської хати, ознайомитеся з гобеленами М. Біласа, зразками живопису, в тому числі сакрального мистецтва, гуцульського іконопису на стіні і деревині, і звичайно ж відвідаємо Музей сміху «Весела оселя», коломийський драматичний театр, міську ратушу, дерев'яну Благовіщенську церкву 1587 р.- найдавнішу архітектурну споруда міста.

Обід в Колибі у вуйки Василя

Трансфер в готель «Маєток Сокільське»

Відпочинок (SPA- процедури, масажі, басейн. (За доп. Плату). Ночівля

День 2

Сніданок

Вільний час. Ми зможемо політати на параплані, взяти участь в Карпатському Сафарі або запросимо Вас на рафтинг по гірській річці Черемош.

День 3

Сніданок

Екскурсія по Косову – центру гуцульського мистецтва. Відвідаємо музей народного мистецтва і побуту і музей визвольної боротьби Прикарпатського краю, де почуємо багато цікавого про героїчну боротьбу УПА і трагічну долю ОУН. Місто довго жило за рахунок вироблення солі, воно привертало увагу євреїв, які вміли збагатити і себе, і край. Відвідаємо знаменитий Косівський ринок.

Трансфер до Чернівців на залізничний вокзал

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!