На джипах на Памір

На джипах на Памір

День 1

Зустріч групи на залізничному вокзалі

Відправлення на оглядову екскурсію Чернівцями. Ми розпочнемо наше знайомство з містом із його колоритних двориків. Дворик Ратуші – гармонійне продовження усього архітектурного ансамблю цієї центральної будівлі міста. Чернівецька Ратуша вважається однією із найкрасивіших в Україні, а її дворик – одним із найпривабливіших для різноманітних культурних подій, цікавих виставок та інших заходів.Після прогулянки біля Ратуші, ми потрапимо до ще двох колоритних двориків міста: Німецького народного дома та «Італійського».Однією із локацій нашої екскурсії, що вражає стане «п’яна церква». Йдеться про Миколаївський собор. Чому його називають п’яним, та чим він особливий – дізнаємось під час прогулянки. Також ми побуваємо біля Свято-Духівського собору, костелу Серце Ісуса, собору Успіння Пресвятої Богородиці, костелу Воздвиження Всечесного Хреста та інших духовних будівель міста.Ми почуємо легенду про будинок-корабель, який досі стоїть у центральній частині Чернівців. Роздивимось красу міста із Турецького моста. Зробимо яскраві фото біля 3-метрового "велосипеда Гуллівера". Ми минатимемо колоритні місцеві пам’ятники та історичні споруди, про кожну з яких почуємо цікаву розповідь.

Зрештою, ми обов’язково знайдемо вдосталь часу для візиту до колишньої Резиденції митрополитів Буковини та Далмації - Чернівецького національного університету. Сьогодні це найкрасивіший навчальний заклад в Україні, одне із семи чудес України та частина світової спадщини ЮНЕСКО. Архітектурні форми університету називають шедевральними та подивитися на це величне творіння архітектора Йозефа Главка приїжджають з усіх куточків Європи. Ми не тільки отримаємо масу вражень від споглядання зовнішньої розкоші будівлі, а й зможемо побачити унікальні інтер’єри колишньої Резиденції митрополитів Буковини та Далмації, а це зала із чорного та білого мармуру, Червона зала, яка дійшла до нас у своєму первісному вигляді, Блакитна зала, де колись була бібліотека, а також Зелена зала.

Наприкінці дня відправимось на гастрономічну екскурсію. Напевно, кожен завзятий турист захоче скуштувати страви буковинської кухні, в якій гармонічно поєдналися традиції тих народів, що проживали і живуть на цій території.

Ми відвідаємо екскурсію-дегустацію "Штрудель-шоу". Під час екскурсії штрудельмейкер при вас розкачає тісто, розповість сімейні рецепти приготування класичного штруделя і на завершення пригостить свіжоприготованим штруделем і кавою по-австрійськи.

Поселення в готель. Вільний час. Ночівля

День 2

Сніданок

Переїзд до скелі «Кам’яна Багачка». Це пам’ятник природи, розташований на кордоні з Румунією, в мальовничому селі Усть-Путила. Гора дуже нагадує фігуру жінки, завдяки чому вона і отримала таку назву.

Кам’яна статуя, яку ще називають Скам’янілою багачкою, Зачарованою або Заклятою скелею, має пірамідальну форму, у висоту досягає 30, а в ширину – 12 метрів. Скала утворилася в результаті нечастої для Карпат форми вивітрювання, але місцеві жителі приписують цьому явищу інше походження. Згідно з легендою, в давні часи на цьому місці багата, але дуже жадібна поміщиця відмовила в милостині сліпій жебрачці і замість хліба дала їй чорний камінь. На що стара жінка пообіцяла багачці самій стати каменем. Відтоді вона так і стоїть скам’яніла на цьому місці.

Огляд водоспаду Сучавський Гук. Один з найпотужніших водоспадів Карпат і Буковини, що є унікальною пам’яткою природи, межує між двома державами – Україною та Румунією. Він складається з мальовничого каскаду із трьома виступами, що розташувалися на річці Сучава.

Водоспад знаходиться в масиві Яловичорських гір і сягає п’ятьох метрів у висоту. Загальна протяжність каскадів становить близько 20 метрів. Побачити незвичайне творіння природи можна просто з дороги, яка веде до села Шепіт. Утворення водоспаду пов’язують з потужним потоком річки на стійких скельних породах. Тому під час сильних злив або швидкого танення снігів гул водного струменя чути на всю округу. Через це водоспад і отримав свою назву. Звук, який видає бурхливий водяний потік, місцеві жителі прозвали "гуком". Відповідно пам’ятку звуть Сучавським Гуком. Дослідники припускають, що воду річки, що падає, можна використовувати як альтернативне джерело вироблення електроенергії, якої дуже потребують гірські райони. Відомо, що раніше тут вже була невелика електростанція.

Пересідаємо на джипи і виїжджаємо на вершину гори Томнатик 1565 м. Це подорож в унікальне місце — засекречений військовий об'єкт на вершині гори Томнатик. Вражаючі білі кулі секретної радіолокаційної станції "Памір", численні каскади Буковинських водоспадів, краса українських Карпат поруч із румунським кордоном дозволять відчути себе в двох місцях одночасно.

Військова кодова назва радянської радіолокаційної бази "Памір" і до того популярну вершину Томнатик перетворила в топове туристичне місце. На покинутій військовій базі з таємною диво-технікою, на півторатисячній висоті над рівнем моря, нині проводяться культурні фести та фольклорні свята, концерти, весілля і навіть знімаються відеокліпи для популярних зірок шоубізнесу.

Всіх відчайдухів, які  бажають вдихнути на повні груди запах гірських карпатських вітрів, незважаючи на далеку і нелегку дорогу та температурні перепади, ласкаво просимо познайомитись із розсекреченими залишками радянської інженерії та помилуватись з вершини Томнатика  величчю Карпатських гір.

Вільний час для милування чудовими карпатськими краєвидами.

Повернення в Чернівці. Трансфер на залізничний вокзал

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!