Подорож до озера Несамовите

Подорож до озера Несамовите

День 1

Зустріч групи на залізничному вокзалі міста Чернівці

Оглядова екскурсія містом. Наше знайомство з містом почнемо з Центральної площі – візитної картки Чернівців. Будинки, розташовані тут, відрізняються особливим шармом, витонченістю та величчю, а будівля Ратуші завершує гармонію і досконалість архітектурної композиції.

З Центральної площі ми з Вами повернемо на пішохідну вулицю Ольги Кобилянської, історична назва якої – Herrengasse (тобто Панська). Забудова і благоустрій вулиці проводилися ще в австрійський час. Селитися на цій вулиці завжди було престижно. Заслуговує на увагу і Вірменська церква, яку спроектував архітектор Йозеф Главка.

Також ми побачимо унікальний пам’ятник сакральної архітектури ХХ ст. – православну церкву одного з небесних покровителів Буковини – Святого Миколая. Недалеко від Миколаївської церкви знаходиться ще один храм, який заслуговує на нашу увагу, – це греко-католицький собор Успіння Пресвятої Богородиці, який нещодавно відсвяткував своє двохсотріччя.

Недалеко від площі Турецької на розі вулиць Шолом Алейхема і Головної височить будинок-корабель, який старожили називають Шифа. Тут же, на вулиці Головній знаходиться костел Воздвиження Чесного Хреста. Відвідаємо Театральну площу, яка по праву вважається найкрасивішою в місті. Надзвичайно органічно в ансамбль площі вписується будівля театру – ще одна архітектурна перлина Чернівців.

І звичайно ж, головна роджинка екскурсії – Чернівецький університет! Це справжній діамант не тільки Чернівців, а й всього світу – Резиденція митрополитів Буковини і Далмації. Ансамбль справедливо розцінюється вченими одним з найвидатніших явищ в світовій архітектурній спадщині, і в 2011 році Резиденція під № 3 від України увійшла в список ЮНЕСКО.

Обід

Екскурсія в Хотин. Хотинська фортеця століттями перебувала на стику інтересів різних держав. Тут відбувалося багато вирішальних битв, в тому числі Хотинська битва 1621 року, яка зупинила просування турецьких військ у Східній Європі. Фортеця довгі роки вважалася неприступною, завдяки розташуванню (над урвищем, на березі Дністра) і потужним оборонним спорудам, які неодноразово добудовувалися і посилювалися.

Сьогодні Хотинська фортеця зберігає багато історій і легенд минулого. У Хотинській фортеці проводилися зйомки багатьох пригодницьких фільмів: «Захар Беркут», «Стріли Робіна Гуда», «Д'Артаньян і три мушкетери», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Тарас Бульба » і багато інших.

Поселення в готель. Вільний час. Ночівля

День 2

Сніданок. Виселення з готелю

Переїзд в Івано-Франківськ. Екскурсія містом. На Вас чекає розповідь про історичні події міста, про відомих осіб, котрі жили і творили тут, про культуру і мистецтво українців, відвідання музеїв, а також під час екскурсії пропонується до огляду пам’ятник І.Франкові, палац князів Потоцьких, Площа Ринок, вірменський костел, катедральний собор св. Воскресіння, костел та усипальниця Потоцьких (тепер Державний Художній музей).
Крім цього, відвідаємо Майдан Шептицького, пам'ятник Діві Марії, площу Міцкевича, Гетьманські вали, пам'ятник 2000-літтю Різдва Христового.

Переїзд у Ворохту. Оглянемо кам'яний міст-віадук. Віадук у Ворохті - залізничний кам'яний арочний міст через річку Прут.

Один з найстаріших і найдовших кам'яних арочних мостів (віадуків) Європи, довжина якого - 200 метрів, а протяжність центральної арки - 30 метрів. Побудований в 1895 році за часів Австро-Угорської імперії полоненими італійцями.

Міст з'єднує береги річки Прут. Через особливий ландшафт русла в цьому місці міст довелося будувати таким довгим.

Щоб зберегти пам'ятник історії, у 2000 році поряд з історичним був зведений ще один залізничний міст, старий австрійський зараз не функціонує. Через мальовничий вигин русла річки в цьому місці створюється чудова панорама моста.

Поселення в готель. Вільний час. Ночівля

День 3

Сніданок. Виселення з готелю

Переїзд в урочище Заросляк. Екскурсія в Карпатський національний природний парк. Карпатський національний парк – перлина Карпат. Саме у його межах розташована найвища гора України Говерла та озеро Несамовите – одне з найбільш високогірних озер. Тут можливі різні види туризму – як оздоровчий, так і екстремальний. Подорожуючи парком, Ви відкриєте для себе красу й різноманіття гірської природи, дізнаєтеся про розташовані тут історичні пам'ятки та наберетеся натхнення й сили. Карпатський національний природний парк – один з найбільших в Україні та найстаріший, хоча й створений порівняно недавно, 1980 року.

Похід до озера Несамовите в супроводі гіда. Обід на свіжому повітрі. Панорама Чорногірського хребта. Несамовите - одне з високогірних озер в українських Карпатах (1750 м над рівнем моря) і, потрібно сказати, ледь не найпопулярніше. Лежить озеро в межах Карпатського національного парку, в льодовикової западині на східних схилах гори Туркул (масив Чорногора). Воно овіяне надзвичайними легендами, містичними переказами і щорічно збирає у своїх вод тисячі туристів. Льодовикове походження дозволяє, навіть в теплу пору року, зберігати воду дуже холодною. Площа його становить 0,3 га.

Вільний час для фотографування

Трансфер на залізничний вокзал

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!