Масляна в Дніпрі

Масляна в Дніпрі

День 1

Зустріч на залізничному вокзалі в м. Дніпро.

Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Дніпру. Екскурсія бере свій початок від Потьомкінського палацу. Екскурсовод розповість туристам про заснування міста (про існування на території області Козацьких Січей, про Катерину II, про князя Потьомкіна, легенди та історичні факти), про Жовтневу площу (найстарішу площу в місті). Зробимо пішохідну прогулянку на Комсомольський острів (офіційно назву так і не було змінено на «Монастирський»), де 1999р. і була побудована церква Святого Миколая, біла церква з золотим куполом в затишному місці Монастирського острова, яка відмінно проглядається з багатьох точок міста, вона стала одним з визнаних символів Дніпра. Біля церкви знаходиться хрест, який встановив Андрій в I столітті.

Почуємо розповідь про древній монастир (9 століття), про князів Київської Русі, про Т.Г. Шевченка. Потім на Вас чекає відвідування Спасо-Преображенського кафедрального собору – центрального храму Дніпропетровської єпархії УПЦ. Перший проект собору був затверджений в 1786 р 1930-1988рр. служби в Соборі не велися. 1975-1988рр. в приміщенні храму розміщувався музей релігії та атеїзму. На території собору знаходиться місце поховання єпархіальних архієреїв і священнослужителів. Дізнаємося про Свято-Троїцький собор, Свято-Благовіщенську церкву, храм на честь Іверської ікони Божої Матері і про храм святого великомученика Георгія Побідоносця, який вважається покровителем воїнства.

Обід

Переїзд у Новомосковськ. Відвідування Свято – Троїцького собору. Це унікальна дерев'яна споруда, побудована запорожцями в 1778 році без єдиного залізного цвяха. Свято-Троїцький собор у Новомосковську Дніпропетровської області занесений до реєстру ста найвидатніших пам'яток дерев'яного зодчества.

Екскурсія «Храми Павлоградщини». Ми відвідаємо такі місця як Спасо-Нерукотворний кафедральний собор,  Храм Пресвятої Богородиці недавно відбудований; Свято-Вознесенський собор – найстаріший храм Павлограда, повністю зроблений з дерева; Свято - Миколаївський храм в селі В'язівок – найбільш унікальний храм в усій програмі екскурсії. На його центральному фасаді вже багато років крізь шар фарби проступає лик Божої Матері. Цей храм – найбільш містичний в регіоні і викликає масу захоплення у мандрівників.

Поселення в готель. Вільний час. Ночівля

День 2

Сніданок

Переїзд в Петриківку, яка була заснована в 1772 році останнім отаманом Січі Петром Калнишевським, який останні 20 років свого життя провів в застінках Соловецької тюрми. Саме на цій вільній землі, яка не знала кріпацтва, і народився знаменитий на весь світ петриківський розпис, де кожен мазок - це нота радості, життя і свободи. У цьому розписі - вся краса землі Придніпров'я - квітуче різнотрав'я полів, щедрі на живність ліси й ріки, кришталева вода Орелі.

Відвідування знаменитого Петриківського центру народних промислів і майстерень художників, історія Петриківського розпису. Тут можна не тільки купити етнічний хенд-мейд, але і самому прикрасити якийсь виріб пензликом з котячої шерсті. Ще одна визначна пам'ятка Петриківки - церква Різдва Богородиці, пам'ятка архітектури національного значення.

Відправлення в Етно-хутір "Козацька Січ" в с. Гречане. Екскурсія по хутору - прекрасна можливість познайомитися з українською культурою, повсякденним життям козаків-гречкосіїв. Це як подорож у минуле, прилучення до козацької старовини.

Розважальна програма присвячена святу "Масляна" на хуторі, масляні частування.

Трансфер на залізничний вокзал.

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!