Дикі Маки

Дикі Маки

День 1

Зустріч групи на залізничному вокзалі м. Мукачево.

Виїзд на фото-екскурсію на поля, де цвітуть дикі маки. Вас очікує відпочинок на природі та чудова локація для фотосесії.  

Екскурсія в замок «Паланок», який височить над містом і є його головною визначною пам’яткою. Затишне містечко будувалося навколо неприступної фортеці, яка захищала Мукачево від нападів ворогів. Саме із пагорбом, на якому стоїть замок, найчастіше і пов’язують найбільш популярну версію появи назви самого міста. За легендою, гору за наказом князя власноруч насипали місцеві жителі в великих муках – звідси і назва така: Мукачево.

Відвідування Етно-садиби  «Кельтський двір». Створена (в минулому істориком і журналістом) Юрієм Клованич і його дружиною Галиною. Надихнувшись неймовірно багатою історією цієї місцевості, вони створили це унікальне місце. Спробуємо різні спиртні напої, сир, чорний хліб власне виробництва.


Переїзд в Ужгород. Поселення в готель. Ночівля

День 2

Сніданок

Екскурсія по Ужгородському замку - який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста . Та закарпатському музею народної архітектури та побуту - стилізоване етнічне село, де зібрані зразки дерев'яного зодчества

По дорозі ми обов'язково відвідаємо найкращу кондитерську «Штефаньо». Від розмаїття десертів очі розбігаються, гордістю цього закладу є авторський торт «Ужгород» (він без борошна і там немає глютену). Все, що люблять шанувальники солодкого, можна знайти тут: ніжні круасани, різноманітні макаруни, цукерки та мармелад, торти, пироги і булочки, ватрушки і багети, а ще - справжній трюфель з його класичним смаком.

Відправлення до «Перечинської Мануфактури» - екскурсія та дегустація. Головна ідея створення «Перечинської Мануфактури» - це робити якісний і натуральний сир. Тут Ви зможете спробувати ніжну рікотту, м'який камембер й інші унікальні сири, а також придбати собі гостинців додому.Дегустаційна тарілка складається з 8 типів сиру:рікотта, камембер, молодий свіжий сир - долинний з перцем, долинний без перцю, "Перечинський" (витриманий 2 місяці), "Перечинський" молодий з пажитнику, сир типу качота.

Переїзд в старовинне гірське село Лумшори: прогулянка уздовж гірської річечки до водоспадів «Соловей», купання в гарячих сірководневих чанах на відкритому вогні і холодній воді гірської річки.

Трансфер на залізничний вокзал

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!