Квітковий рай – Добропарк

Квітковий рай – Добропарк

Вартість 640 грн

07:00 Виїзд з Києва
09:30 Відвідування Коростишівського кар'єру
11:00 Прогулянка міським парком в Коростишеві

13:00 Відвідування  Культурно-мистецького центру «Поліська хата»)
17:00 Екскурсія в Добропарк
20:00 Орієнтовне прибуття в Київ.

У вартість входить:
Екскурсовод за програмою
Страхування
Автобусний супровід згідно програми
Відвідування Коростишівського кар'єру
Екскурсія парком в Коростишеві

У вартість не входить:
Поліська Хата з Обідом 300 грн
Добропарк 50 грн
Особисті витрати

Відправлення в літописне місто Коростишів, недалеко від якого розташований однойменний кар'єр. Колись тут видобували граніт. Після закінчення робіт Коростишівський кар'єр був затоплений і перетворився в дуже мальовниче місце з високими гранітними берегами і чистою водою. Коростишівський кар'єр - улюблене місце не тільки для відпочиваючих, але і для працівників кіноіндустрії. У цих красивих місцях знімали кадри для казки "Сторожова застава", часто проводять зйомки кліпів і передач.

Екскурсія в Коростишів, де Ви побачите міський парк, колишній маєток польських магнатів Олізарів. У парку можна зустріти сучасні химерні скульптури: цілуються камені, камені в капелюхах, кам'яні кактуси і навіть кам'яного Ейнштейна.

Переїзд у культурно-мистецький центр «Поліська хата», що краще за все виражає дух Полісся. У «Поліської хаті», Ви скуштуєте найкращі страви, приготовані за поліськими рецептами. На Вас чекає обід з дегустаціями, смачних Поліських дерунів, соління, м'ясні страви, справжній поліський борщ приготований на дровах. Традиційні українські вареники, закуски і напої на будь-який смак, приготовані в дусі Полісся. Страви подадуть в глиняному посуді ручної роботи. Крім цього, Вас чекає катання на возі з кіньми! Ви дізнаєтесь багато нового про поліські традиції і обряди, навіщо омивати молоду, закопувати зерна, стрибати через вогнище і багато іншого. А на майстер-класі Ви зробите своїми руками традиційну українську «ляльку-мотанку», яка стане вашим оберегом.

Екскурсія в Добропарк у селі Мотижин. Навесні в парку можна помилуватися цвітінням тюльпанів різноманітних сортів і кольорів на алеї довжиною 8 кілометрів і шириною 1-2 метри. Крім цього, в парку є лавандова, гортензієва і самшитова долина, а також «Долина Кохання» з романтичними арт-інсталяціями та квітковими композиціями у вигляді величезних сердець. Тут можна буде відпочити від міста, розважитися і насолодитися природою. Серед дерев і квітів там будуть локації для розваг, в тому числі парк динозаврів і атракціонів. Також в парку облаштували безліч озер. Фото в Добропарку - це краса, вибух кольору і гарного настрою!

Повернення в Київ

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!