Квітучі поля люпину

Квітучі поля люпину

Дата туру: 30.05.2021

Вартість 550 грн

08:00 Виїзд з Києва
09:30 Фотосесія де цвітуть Люпини
12:00 Екскурсія в музей-садибу І. Козловського
14:00 Дегуст
ація на равликовій фермі
16:00 Обід
17:00 Екскурсія парком Олександрія
19:30 Виїзд до Києва21:30Орієнтовне прибуття в Київ

У вартість входить:
Екскурсовод за програмою
Страхування
Автобусний супровід згідно програми
Екскурсія в музей-садибу І. Козловського

У вартість не входить:
Парк Олександрія 80 грн
Дегустація на равликовій фермі 135 грн
Обід
Особисті витрати

Виїзд з Києва

Відправлення в м. Боярка де ми зупинимось для фотосесії на великому полі, де цвітуть люпини. В останній тиждень травня – початок червня в Боярці розквітає прекрасне  поле люпинів. Висівають люпин, щоб наситити грунт азотом. Можливо, колись на колгоспних полях його посіяли, а потім вже більш нічого не робили на полі, от  він собі і розрісся. Як там було – невідомо. Але тепер у Боярці Ви можете побачити справжній місцевий Прованс!

Екскурсія в меморіальний музей-садибу І. Козловського, що  розташований в с. Мар'янівка. Тут видатний український тенор народився в 1900 році. У сім років Іван відправився звідси до Києва вчитися в церковній школі при Свято-Михайлівському монастирі. Співав у Софіївському соборі. Всесвітню славу Козловському приніс його чудовий голос і поєднання в творчості народних мотивів з класикою. Неодноразово співак бував на батьківщині. У невеликій хатині під солом'яною стріхою зберігаються фотографії, особисті речі, кіно-матеріали, грамплатівки з концертами Козловського. На березі річки поруч з будинком розбитий затишний парк, де ростуть мальви, яблуні, дуби, липи, туї і платани.

Вирушаємо на равликову ферму, де продегустуємо  одну з страв французької кухні - ескарго - так називається страва з равликів. Як то кажуть, равликів не їдять, ними ласують! Тому поласуємо для задоволення!

І на завершення нас очікує екскурсія по парку "Олександрія". Парк був названий на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького, Олександри. Свого часу парк вважався одним з кращих в Європі. У парку знаходиться 25 водойм, 2500 видів рослин, зокрема з Південної Америки, Китаю і Японії. У центрі парку – велика галявина, від якої на 20 км розбігається мережа алей, прикрашених парковою архітектурою і скульптурою: "Романтичні руїни", "Китайський місток", джерело "Лев", колонада "Луна" з унікальною акустикою: слово, сказане пошепки в одному кінці колонади, можна почути в протилежному. Особливо мелодійно в колонаді звучать класичні композиції, тому рекомендуємо на хвильку затриматись та послухати їх.

Повернення в Київ

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!