Чарівна Полтавщина

Чарівна Полтавщина

День 1

Виїзд з Києва

Оглядова Екскурсія в Миргороді. Це не просто відоме курортне місто! Миргород нерозривно пов'язаний на століття з ім'ям Миколи Васильовича Гоголя, який довгий час жив в цьому місті. Заглянувши в курортний парк, ми з подивом виявимо миргородську калюжу, яку Микола Гоголь описав у своєму творі «Як посварився Іван Іванович з Іваном Никифоровичем». У цьому ж парку був відкритий пам'ятник Гоголю до його 200-річного ювілею. Він став основою скульптурного комплексу, присвяченого героям гоголівських творів: Іван Івановичу та Іван Никифоровичу, Хлестакову, ковалю Вакулі і Оксані, незрівнянній Солосі, Пузатому Пацюку і навіть свині. Також на території парку ми помилуємося Успенською церквою, найстарішою культовою спорудою міста. Цей храм був побудований в 1887 році на місці дерев'яного храму, заснованого в 1648 році козацьким полковником М. Гладким. Він виконаний в стилі класицизму і розписаний учнями В. Васнецова.

Екскурсія на Дібрівський кінний завод в с. Діброва. Найстаріший в Україні кінний завод відомий далеко за межами країни. Тут розводять племінні породи рисистих коней, виробляють кумис, а також влаштовують тренінги та навчають верхової їзди. Для відвідувачів проводяться пізнавальні екскурсії по території та в музеї заводу. За додаткову плату Ви зможете замовити кінну прогулянку, урок верхової їзди, фотосесію. Дібрівський кінний завод був заснований ще в 1888 році і з тих пір домінує серед розплідників племінних порід. Заводські коні неодноразово отримували призи та нагороди за участь в перегонах і виставках. На кінному заводі працюють професійні тренери, вершники і ветеринари.

Вільний час. Відпочинок на озері

Поселення в готель. Ночівля

День 2

Сніданок

Екскурсія в Опішню - справжню столицю гончарства, відому не тільки в Україні, але і в усьому світі. Не думайте, що гончарство – це нудно. Гончарство – це не тільки глечики й горщики! Гончарство – це високе сучасне мистецтво!

Тут є чим вражатися – найрізноманітніші глиняні скульптури мистців різних країн і епох, різного розміру (від кількох сантиметрів до майже десяти метрів), різних стилів і напрямків; величезна оглядова територія; неймовірної краси краєвиди; безліч локацій для фотографування; гончарський handmade; ароматний чай та запашна кава; тепла й затишна атмосфера!

Музейний комплекс українського гончарства складається з шести музеїв, кожен з яких по-своєму цікавий і унікальний. Їх варто побачити всі!

 Тут до нашого часу бережно зберігаються старовинні секрети технік та фарб, завдяки яким місцеві вироби відрізняються незвичною красою та насиченісю.

Ми не тільки побуваємо в Національному музеї - заповіднику українського гончарства, але й познайомимося з відомою українською керамологинею, етнологинею, етнографинею, майстринею, фундаторкою, директоркою ЕтноЕкоАгроСадиби-Музею «Лялина Світлиця" Оленою Щербань. Це унікальний осередок народної кулінарії, весільних обрядодій, українських старожитностей, реконструкції традицій, а також єдиний в Україні і світі приватний музей традиційної тканинної ляльки-мотанки. Тут ми покуштуємо три види борщика, приготовлені в українській печі, другу страву, спробуємо смачний узвар з полтавських грушок та дізнаємося багато цікавого від відомої етнологині!

Заглянемо в Craft-Beer Opochynske – броварню, головна ціль якої популяризація крафтової культури, створення справжнього крафтового пива та відродження Опішні, як броварського осередку XVII ст. Тут ми продегустуємо 6 сортів пива, звареного з дотриманням традиції броварства.

Екскурсія до Історико-культурного заповідника "Більськ". Більське городище VІІІ – ІІІ ст. до н. е. є унікальним археологічним об’єктом культурної спадщини України. Пам’ятка визнана вченими найбільшим укріпленим поселенням у Європі доби раннього залізного віку. Археологічні дослідження підтверджують, що на цій території існував тогочасний політичний, економічний і культурний центр давнього переддержавного утворення племен Дніпровського лісостепу. Городище ототожнюється науковцями зі славетним містом Гелон.

Повернення до Києва

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!