Різдво в Полтаві!

Різдво в Полтаві!

День 1

Виїзд з Києва

По дорозі ми відвідаємо Спасо-Преображенський Мгарський монастир – одну з найбільш шанованих православних святинь в Україні. Заснований монастир в 1619 р митрополитом Ісаєю (Копинським) на кошти княгині Р. Вишневецької, яка володіла Лубнами в XVII в. За легендою, місце для спорудження монастиря княгині вказали ангели.

Трохи пізніше на кошти гетьманів І. Самойловича та І. Мазепи був вибудований кам'яний Спасо-Преображенський собор, в якому органічно поєдналися староукраїнською стиль XI-XII ст. з бароково-ренесансною архітектурою Західної Європи. Крім головного храму, в комплекс монастиря входять дзвіниця в стилі бароко, Благовіщенська тепла церква, корпуси братії і настоятеля, скитська церква Св. Афанасія.

Під час екскурсії ченці не тільки покажуть Вам монастирський комплекс, але й розкажуть про чудотворні ікони. Головна святиня монастиря - Лубенська ікона Божої Матері. 

Відправлення в с.Великі Будища де ми відвідаємо Музей Весілля. Ви побачите весільні вбрання минулих століть, українські вишиті сорочки і рушники, предмети побуту. Після цього сюрприз - обряд національного українського весілля. Він буде проведений прямо на Ваших очах, з Вашою безпосередньою участю! Наречений і наречена, свати, дружки, застілля, народні традиції занурюють в справжню народну весільну атмосферу, і все це супроводжується веселими піснями у виконанні українського фольклорного ансамблю!

Обід

Виїзд в Диканьку. У селищі, описаному в творах Гоголя, Ви зайдете в Свято-Миколаївський храм - старовинну будівлю, в підземеллях якої зберігаються саркофаги Кочубеїв. На подвір'ї храму знаходиться старовинний колодязь і красива дзвіниця. Пройдете через Тріумфальну арку, побудовану в 1812 р в честь перемоги над Наполеоном.

Відвідування Хутору поблизу Диканьки, де нас зустрінуть Гоголівські герої і ми візьмемо участь у Різдвяному гулянні! Заряд позитиву гарантуємо!

Переїзд в Полтаву

Поселення в готель. Ночівля

День 2

 Сніданок

 Оглядова екскурсія по історичному центру Полтави. Вас чекають унікальні пам'ятники, пов'язані з історією та звичаями міста. Під час екскурсії Полтава відкриє свої таємниці, порадує око прекрасними видами і неповторною архітектурою. У програмі екскурсії: пам'ятник Слави, Кругла площа, пам'ятник Н.В. Гоголю, пам'ятник Келіну, Краєзнавчий музей, Біла альтанка, пам'ятник полтавській галушці, садиба Котляревського, відвідування Хрестовоздвиженського монастиря - одного з важливих культурних центрів Полтавщини, заснованого в 1650 році. З ним пов'язано чимало важливих історичних подій і багато знаменитих імен.

Відвідування музею «Пива і самогону», де для Вас проведуть дегустацію та майстер-клас з виготовлення галушок.

Повернення до Києва

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!