Чарівна долина нарцисів

Чарівна долина нарцисів

Дата туру: 21.05.2021

Вартість 3050 грн

У вартість входить:
Проживання в готелі «Золота гора».
Сніданки
Екскурсія на Синевір
Екскурсія до водопаду Шипіт
Екскурсія Мукачевом
Екскурсовод за програмою
Страхування
Автобусний супровід згідно програми

У вартість не входить:
Залізничні квитки
Обід.
Дигустація на сироварні «Бараново 95 грн
Вхідні квитки:
-Синевір 30 грн
-Ужгородський замок 50 грн
-музей Архітектури и побуту 45 грн
-Долина нарцисів 40 грн
-Замок Паланок 50 грн
-Палац Шенборна 20 грн

День 1

10:00 Зустріч групи на залізничному возалі
11:00 Екскурсія по Ужгородському замку
13:00 Відвідування музею Архітектури і побуту
15:00 Переїзд в готель «Золота гора». Вільний час.
22:00 Ночівля.

Зустріч групи на залізничному вокзалі

Екскурсія по Ужгородському замку, який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста. Ужгородський замок приховує безліч таємниць. Підземні ходи з’єднують його з іншими закарпатськими палацами, а вночі замком блукає Біла Діва — сумний привид шляхтянки. Ужгородський замок гордовито здіймається над історичним центром міста. Згідно традицій та логіки побудови воєнних укріплень, він розташований на замковій горі та оперезаний ровом. Колись грізна, сьогодні фортеця використовується в якості приміщення краєзнавчого музею, в якому виставленні археологічні експозиції та зібрано повні відомості про географію, тваринний та рослинний світи Закарпатської області. Але найбільшою принадою музею є сама будівля фортеці.

Відвідаємо закарпатський музей народної архітектури та побуту - стилізоване етнічне село, де зібрані зразки дерев'яного зодчества.

Експозиція ужгородського скансену налічує 12 хат, гражду, корчму, водяний млин, ступу-сукновальню, кузню, церкву, дзвіницю, каплицю, школу, а загалом – понад 14 тисяч експонатів.

Відвідувачі можуть ознайомитися зі зразками житла і садиб закарпатців низовинних районів – долинян, а на пагорбі – горян (лемків, бойків та гуцулів), а також типовою угорською та румунською архітектурою.

Переїзд в готель «Золота Гора», де на території знаходяться п'ять термальних басейнів, вода рекомендується при хронічному гастриті і панкреатиті, коліті, захворюванні печінки і жовчовивідних шляхів, подагрі, ожирінні та інших проблемах. Також ви зможете скористатися послугами SPA, розважити себе настільним тенісом, верховою їздою.

Розміщення в готелі. Вільний час. Ночівля

День 2

06:30 сніданок
09:00 Екскурсія в долину нарцисів.
11:00 Відвідування сироварні «Бараново
15:00 Екскурсія до озера Синевір.
18:00 Огляд водоспаду шипіт
22:00 Повернення в готель. Ночівля

Сніданок

Екскурсія в Долину нарцисів. Казкове місце в долині Кіреші, де можна поспостерігати, як земля вкривається килимом нарцисів, які неймовірно тонко і прекрасно пахнуть. Долина нарцисів входить в список міжнародних природних резервацій під охороною ЮНЕСКО.

Відвідування сироварні «Бараново». Це захоплива гастрономічна пригода, яка залишить приємний присмак та гарні спогади. Насичена програма захопить Вас розповідями про історію краю та ознайомить із світом сироваріння. Ми проведемо Вас у саме серце ОСГ «Бараново» – на сироварню, де Ви зможете не лише почути, але і на власні очі побачити весь механізм та етапи виготовлення сирів. Також відвідаємо ферму з овечками, де завжди цікаво та атмосферно. Протягом екскурсії ознайомимо Вас із старовинними експонатами. У дегустаційній залі зібрані предмети, що у давнину використовувалися для виробництва сиру. Ви зможете зробити атмосферні фото та відчути з чого бере свій початок галузь сироваріння.

Відвідування Хустського замку-фортеці. Ця пам'ятка архітектури і містобудування ХІ-ХV ст. овіяна численними легендами. Згідно з однією з легенд, під руїнами замку поховано доньку Ярослава Мудрого Анастасію, яка була дружиною угорського короля. Точно невідомо, коли і ким був побудований Хустський замок. Але є припущення, що виник він в першій половині XIV століття. Замок був побудований для охорони Мараморських соляних копалень.

Переїзд до озера Синевир - найбільше озеро Українських Карпат. Озеро Синевир справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом однойменного Національного природного парку та однією з візитних карток Українських Карпат. Краєвиди навколо водного дзеркала – надзвичайною мальовничі та величні. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких сягає 140-160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині ж озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею усього кілька метрів. Звідси і народна назва Синевиру – Морське око. Своїми легендами і красою Синевир постійно притягує туристів з усіх куточків України, які знаходять в його берегів гармонію і натхнення.

Переїзд на огляд водоспаду Шипіт в Пилипець.  Водоспад Шипіт – це найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба.

     Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.

Повернення в готель. Ночівля.

День 3

08:00 сніданок
10:00 Екскурсія  до палацу графів Шенборнів
12:00 Екскурсія в замок «Паланок
14:00 Відвідування графського двору дегустація + обід
16:00 Екскурсія Мукачевом.
18:00 Вільний час. Трансфер на залізничний вокзал

Сніданок, виселення з готелю

Екскурсія  до палацу графів Шенборнів. Серед мальовничих карпатських гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України – мисливський палац графів Шенборнів (1890р.)
Палац оточений гарним парком-дендрарієм з багатьма екзотичними рослинами та ставком.

Екскурсія в замок «Паланок», який височить над містом і є його головною визначною пам’яткою. Затишне містечко будувалося навколо неприступної фортеці, яка захищала Мукачево від нападів ворогів. Саме із пагорбом, на якому стоїть замок, найчастіше і пов’язують найбільш популярну версію появи назви самого міста. За легендою, гору за наказом князя власноруч насипали місцеві жителі в великих муках – звідси і назва така - Мукачево.

Відвідування графського двору з дегустацією м'яса.

Відправлення на екскурсію по історичному центру міста.
 Почати екскурсію найкраще з центру. Головна його прикраса – міська ратуша, побудована на початку ХХ ст. Цю витончену будівлю по праву вважають однією з найкрасивіших ратушей в Європі. Тут до цих пір працює міська рада, а у внутрішньому її дворику можна побачити прекрасні сучасні скульптури. Над центральною площею підноситься Кафедральний костел Св. Мартіна, покровителя міста. Поруч з ним розташована готична каплиця Св. Йосипа, прикрашена середньовічними розписами. Не оминемо ми й інших шедеврів сакральної архітектури Мукачева – церкву Успіння з її елегантною строгістю і Свято-Миколаївський собор, де збереглися найдавніші пам’ятки писемності («Євангеліє» (1401), «Біблія» Івана Федорова (1 581) та ін.), а також мощі Св. Мойсея Угрина.

Ще однією перлиною Мукачева є палац Ракоці, добре відомий як «білий дім» (названий так через колір фасаду), побудований в XVII- XVIII ст. в стилі бароко та ренесансу. Колись тут знаходилася резиденція трансільванських князів і австрійських графів, а сьогодні – це художній інститут.

Трансфер на залізничний вокзал.

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!