Сакура-Фест

Сакура-Фест

День 1

Зустріч групи на залізничному вокзалі міста Мукачево

Відправлення на екскурсію по історичному центру міста. Почати своє знайомство з Мукачево найкраще з центру. Головна його прикраса – міська ратуша, побудована на початку ХХ ст. Цю витончену будівлю по праву вважають однією з найкрасивіших ратушей в Європі. Тут до сих пір працює міська рада, а у внутрішньому її дворику можна побачити прекрасні сучасні скульптури. Над центральною площею підноситься Кафедральний костел Св. Мартіна, покровителя міста. Поруч з ним розташована готична каплиця Св. Йосипа, прикрашена середньовічними розписами. Не оминемо ми й інших шедеврів сакральної архітектури Мукачева – церкву Успіння з її елегантною строгістю і Свято-Миколаївський собор, де збереглися найдавніші пам’ятки писемності («Євангеліє» (1401), «Біблія» Івана Федорова (1 581) та ін.), А також мощі св. Мойсея Угрина.

 Завітаємо до сакурової алеї. Наразі в Мукачеві приблизно нараховується майже 7 тисяч дерев сакур, що є найбільшою кількістю серед міст Закарпаття.

Саме в Мукачеві знаходиться найдовша в області алея сакур протяжністю майже 1,4 км, найстаріша сакура в області, висаджена  у 1926 році  по вулиці Сеченова , і тут першою в країні квітне так звана «шалена» сакура. Ми відвідаємо одну з найдовших в Україні алею сакур по вулиці Ужгородській. Алею утворюють аж 252 сакури! Рожева, кучерява, запашна японська вишня! Небесної краси цвіт вкриває місто Мукачево, перетоворюючи його в рай на землі!

Обід

Екскурсія в замок «Паланок», який височить над містом і є його головною визначною пам’яткою. Затишне містечко будувалося навколо неприступної фортеці, яка захищала Мукачевовід нападів ворогів. Саме із пагорбом, на якому стоїть замок, найчастіше і пов’язують найбільш популярну версію появи назви самого міста. За легендою, гору за наказом князя власноруч насипали місцеві жителі в великих муках – звідси і назва така - Мукачево.

Відвідування Етно-садиби  «Кельтський двір». Чи знали Ви, що між 340 та 260 роками до н. е., під тиском середземноморських держав кельти були змушені шукати собі нові землі і дійшли аж до Закарпаття? Надихнувшись надзвичайно багатою та давньою історією цього місця, Юрій Клованич (у минулому історик і журналіст) та його жінка Галина створили агро-етно-садибу «Кельтський двір під Ловачкою». Вони спробували відтворити певні елементи з життя і побуту кельтів, зокрема, їжу та напої.
    Це унікальне місце з неповторною атмосферою. Власник особисто проводить дегустації, дуже жваво і цікаво розповідає про напої. В усьому, що роблять господарі, є особлива філософія: «Напій не для того, щоб ним напиватися, а щоб насолоджуватись. Тут Ви зможете спробувати страви та напої кельтів, послухати цікаву роповідь про їх побут, традиції та звичаї.

Переїзд в Ужгород. Поселення в готель. Ночівля.

День 2

Сніданок

Запрошуємо на «Сакура Фест».  На майданчику фестивалю в центрі Ужгорода продаватимуть закарпатські вина, закарпатські страви та сувеніри. Перекусивши, обов'язково прогуляйтеся по довколишніх вулицях. Коли в Ужгороді цвітуть сакури, все стає зовсім іншим. Вулицями ніби хтось розсипав рожевий зефір. Не намагайтеся вловити аромат - сакури не пахнуть. Але це не заважає почуватись ніби ви в чарівному сні.

В рамках фестивалю проводиться безліч заходів:

• висадка нових саджанців сакури;
• запуск небесних ліхтариків в пам'ять про техногенні катастрофи на Фукусімі і в Чорнобилі;
• вручення титулу «Людина року» тому, хто першим запримітить розквітлий цвіт сакури;
• проведення традиційного ярмарку під назвою «Сонячний напій»;
• виставки художньої творчості;
• концерти за участю місцевих і приїжджих дитячих колективів;
• проведення спортивних змагань;
• творчі конкурси та літературні квести;
• інші флеш-моби та майстер-класи.

Відправелння до «Перечинської Мануфактури» - екскурсія та дегустація. Головна ідея створення «Перечинської Мануфактури» - це робити якісний і натуральний сир. Тут Ви зможете спробувати ніжну рікотту, м'який камембер і інші унікальні сири, а також придбати собі гостинців додому.Дегустаційна тарілка складається з 8 типів сирурікотта, камембер, молодий свіжий сир - долинний з перцем, долинний без перцю, "Перечинський" (витриманий 2 місяці), "Перечинський" молодий з пажитнику, сир типу качота.

Переїзд в старовинне гірське село Лумшори. Тут на Вас чекає прогулянка уздовж гірської річечки до водоспадів «Соловей», купання в гарячих сірководневих чанах на відкритому вогні і холодній воді гірської річки.

Трансфер на залізничний вокзал.

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!