Свято молодого вина «Закарпатське Божоле»

Свято молодого вина «Закарпатське Божоле»

День 1

Зустріч групи з гідом на ж / д вокзалі Ужгорода.

Переїзд в Лумшори – райський куточок на Закарпатті. У Лумшорах можна побачити незвичайні, дикі і заповідні куточки Карпатських гір: зійти на гору Сокілець, побувати в печері Протяте каміння, подивитися озера Сині Болота і водоспади «Соловей», «Партизан», «Буркачі», «Переступень»! Єдині у своєму роді природно-кліматичні умови, повітря, наповнене лікувальними запахами хвойних дерев, мелодійне дзюрчання струмочків, різноманітна реліктова флора. Також в Лумшорах розташований орнітологічний заказник «Соколині скелі» (місце гніздування хижих птахів). Село має давню історію. У Лумшорах з 1600 р працює найдавніший бальнеологічний курорт Закарпаття на базі сірководневого мінерального джерела.

Купання в чанах. А тепер – релакс! На Вас чекає купання в чанах на відкритому вогні, з сірководневою водою. На березі гірської річки розташований величезний чавунний чан, ємністю приблизно 2000 літрів, стоїть він посередині дерев’яної колиби без даху. Його наповнюють мінеральною водою і підігрівають дровами на відкритому вогні. У чані лежать кілька каменів. Ви влазите всередину, а гостинний господар підкладає в багаття дров і варить вас на повільному вогні. Як відчуєте, що кров починає кипіти (хоча насправді воду нагрівають не більше ніж до + 45°C), вискакуйте! За кілька кроків – крижаний гірський потік, стрибаєте з головою – і назад в чан. І влітку, і взимку процедура відбувається під відкритим небом.

Обід в етно-ресторані, де Вас почастують смачними закарпатськими стравами.

Повернення в Ужгород. Поселення в готель.

Факультативно: участь у Фестивалі "Закарпатське Божоле".

Свято молодого вина "Закарпатське Божоле" щорічно проводиться в Ужгороді в середині листопада. Найвідоміші винороби Закарпаття з’їжджаються до обласного центру, щоб представити свої кращі зразки молодого закарпатського вина врожаю поточного року. На Вас чекає дегустація закарпатських дипломованих вин; розповіді та легенди закарпатських майстрів про виноробство на Закарпатті. Веселі, цікаві і смачні заходи в рамках фестивалю.

Вільний час. Ночівля

День 2

Сніданок у готелі

Оглядова екскурсія містом. Гуляючи старими вуличках, Ви опинитеся в різних історичних епохах, відкриєте невідомі сторінки європейської історії і побачите дивовижне поєднання архітектури різних часів і стилів. Ужгородський замок, скансен – музей під відкритим небом «Старе село», вулиця Корзо, Хрестовоздвиженський греко-католицький собор, палац єпископів, хасидська синагога, липова алея, чеський квартал (квартал сакур) – це і багато іншого обов’язково зацікавить Вас, додавши в палітру відкриттів нові яскраві фарби.

Екскурсія по Ужгородському замку, який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста. Ужгородський замок приховує безліч таємниць. Підземні ходи з’єднують його з іншими закарпатськими палацами, а вночі замком блукає Біла Діва — сумний привид шляхтянки. Ужгородський замок гордовито здіймається над історичним центром міста. Згідно традицій та логіки побудови воєнних укріплень, він розташований на замковій горі та оперезаний ровом. Колись грізна, сьогодні фортеця використовується в якості приміщення краєзнавчого музею, в якому виставленні археологічні експозиції та зібрано повні відомості про географію, тваринний та рослинний світи Закарпатської області. Але найбільшою принадою музею є сама будівля фортеці.

Відвідаємо закарпатський музей народної архітектури та побуту - стилізоване етнічне село, де зібрані зразки дерев'яного зодчества.

Експозиція ужгородського скансену налічує 12 хат, гражду, корчму, водяний млин, ступу-сукновальню, кузню, церкву, дзвіницю, каплицю, школу, а загалом – понад 14 тисяч експонатів.

Відвідувачі можуть ознайомитися зі зразками житла і садиб закарпатців низовинних районів – долинян, а на пагорбі – горян (лемків, бойків та гуцулів), а також типовою угорською та румунською архітектурою.

Факультативно: участь у Фестивалі "Закарпатське Божоле".

Дегустація закарпатських дипломованих вин; розповіді та легенди закарпатських майстрів про виноробство на Закарпатті. Веселі, цікаві і смачні заходи в рамках фестивалю.

Вільний час. Ночівля

День 3

Сніданок у готелі

Факультативно: участь у Фестивалі "Закарпатське Божоле".

Дегустація закарпатських дипломованих вин; розповіді та легенди закарпатських майстрів про виноробство на Закарпатті. Веселі, цікаві і смачні заходи в рамках фестивалю.

Можливість придбати закарпатські вина, сири, мед, сувеніри.

Виселення з номерів

Переїзд в Берегово. Екскурсія містом. Там, у підніжжя Карпат, де чисте повітря, дивовижні пейзажі і неймовірна атмосфера розташувалося чудове місто Берегове.

За рахунок свого місця розташування, він є найтеплішим на Західній Україні. Ви тільки уявіть собі – тепла золота осінь, чисте небо і смачне молоде вино...

Це чарівне місце славиться своїми лікувальними термальними водами, смачними молодими винами та дивовижною природою.

Колоритності і шарму цьому місту не позичати – перевага угорського населення дуже позначилася на місцевій культурі. Не дарма це місце ще називають «Української Угорщиною».

Купання в термальних басейнах оздоровчого комплексу "Жайворонок". "Жайворонок" це унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн.Найкраще місце для відпочинку в усі пори року та проведення офіційно-ділових заходів будь-якого формату на Закарпатті. Це – оздоровча сила термальних джерел, мальовничий край неповторних українських Карпат, неймовірно смачна кухня, ароматні вина і своєрідний фольклорний колорит, який властивий тільки цьому регіону. Комплекс був заснований в 2003 році, тому він є чудовою альтернативою пострадянським санаторіям – сучасний дизайн гарантує комфортні умови проживання; свіже повітря, мальовничі пейзажі, термальні джерела, різноманітність пропонованих процедур прийдуться до душі, навіть, найвибагливішому Гостю. 

Трансфер на вокзал м. Ужгород

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!