Новорічні казки Гуцульщини 2 ночі

Новорічні казки Гуцульщини 2 ночі

Вартість 2950 грн
У вартість входить:
-проживання 2 ночі
-сніданки
-оглядова екскурсія по Івано-Франківську
-оглядова екскурсія по Чернівцях
-оглядова екскурсія по Коломиї
-екскурсія  - Косів – Верховина – Яворів
-сніданок в Івано-Франківську
-обід в Верховині
-страхування

За додаткову плату:
-залізничний проїзд - 950 грн
-Святкова вечеря – Новий рік – 1000 грн,
-вхідні квитки:
   -музей Гуцульщини- 40 грн,
   -музей Писанки- 40 грн
   -музей Хата-стая- 35 грн
   -музей гуцульської магії- 30 грн
   -музей ліжникарства – 35 грн
-обід-дегустація в Чернівцях – 200 грн
-Чернівецький університет – 60 гр

Запрошуємо вас зустріти Новий рік в чарівних Карпатах!

Новорічні Карпати – це справжня казка та магія, вкриті снігом гори, зелені смереки до неба, зимові зорі та теплі чани з мінеральною водою, та ще забагато емоційних та святкових подарунків.

В нашому святковому турі самі найцікавіші місця Карпат, самі найпривабливіші атракції, та самі смачні ресторанні забаганки.

Збирайте  друзів та гайда з нами до Капат! Зустрічати Новий рік та загадувати бажання в горах!


30.12.21 – виїзд групи з Києва (ваше місто) до Івано-Франківська

31.12.21 – прибуття у славне місто Івано-Франківськ, який з давніх часів відомий, як Станіслав. Зустріч з гідом та невеличка прогулянка містом.

Святковий сніданок в найкращій ресторації Станіслава. Це не просто ресторація, а ще й арт простір з шедеврами місцевих художників. На сніданок в нас дегустація галицьких страв – киндлі з грибами, вареники та гуцульські пельмені, засипана капуста, лоці та багато іншого, та все це під келих елітного вина.

Після сніданку ми відправляємось на нашу екскурсію містом, та побачимо Ратушу, центр міста, площу Ринок, зайдемо до Арт галереї та пройдемося відомою стометрівкою.

Переїзд до столиці Гуцульщини - міста Коломия. Розміщення в самому атмосферному готелі Карпат «У Вуйка Василя». Готель розташований посеред лісу, та вся атмосфера нагадує вам, що ви потрапили до казки.

Розміщення. Вільний час та відпочинок.

Екскурсія по місту Коломия. Відвідування відомого на весь світ музею «Писанка», в якому знаходиться неймовірної кількість писанок з різних куточків планети.

Екскурсія в музей Гуцульщини- Його колекційні збірки нараховують понад 50 000 одиниць збереження і представляють всі види традиційного народного мистецтва гуцулів та покутян, починаючи з ХVІІ століття до сьогоднішнього часу. Авторами цих високохудожніх творів були гуцули, що населяли високогір’я українських Карпат Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей, а також покутяни, територія яких розмістилась між річками Прут, Дністер та Черемош. Проте окремі експонати датовані ІV тисячоліттям до Різдва Христового і представляють землеробну культуру, відому в археологічній та історичній науці під назвою „трипільська”. 
Повернення до готелю.

23.00 – запрошуємо наших гостей до ресторану «У Вуйки у Василя». Багатий стіл з різними гуцульськими смаколиками, заморські страви, та сама найдушевніша атмосфера зустрічі Нового року.  

01.01.22сніданок в ресторані «У вуйки Василя».

Виїзд на екскурсію  Косів – Верховина – Яворів – «В гості до мольфарів»
Автобусна екскурсія до карпатського села Верховина Підйом до оглядового майданчика, де можна зробити гарні фото, та зайдемо в гості до відомого трембітаря, де ви почуєте звуки гуцульської трембіти. Відвідування музею гуцульської магії
Відвідування музею «Хата стая», дегустація полонинського сиру та домашнього вина, до речі його можна тут придбати, а також дізнатися, як на Гуцульщині виробляють сир.
Обід

Переїзд в с. Яворів – село в горах, яке ще називають столицею ліжників. Ліжник –це традиційне покривало з овечої шерсті, яку вибивають у гуках (водоспадах), та сушать на сонці. Ліжник дуже теплі та надзвичайно гарні, мають цілющі властивості та свою гуцульську енергетику. Місцеві майстрині зараз виробляють ще й пальта та палантини, які дуже полюбляють іноземні модниці

Повернення до готелю

02.01.22 – – сніданок в ресторані «У вуйки Василя».

Виїзд на екскурсію до Чернівців.

Екскурсія по місту Чернівці та його самі найкращі історії, легенди, та найкращі обьекти.

Відвідування Чернівецького Університету – резиденції Митрополитів Буковини.

Обід-дегустація буковинських страв в найкращому етно ресторані міста.  Вільний час

Трансфер на залізничний вокзал

03.01.22 – прибуття до Києва (ваше місто)


  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!