Ужгород та Долина крокусів

Ужгород та Долина крокусів

День 1

Прибуття в Ужгород

Екскурсія по Ужгородському замку, який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста. Ужгородський замок приховує безліч таємниць. Підземні ходи з’єднують його з іншими закарпатськими палацами, а вночі замком блукає Біла Діва — сумний привид шляхтянки. Ужгородський замок гордовито здіймається над історичним центром міста. Згідно традицій та логіки побудови воєнних укріплень, він розташований на замковій горі та оперезаний ровом. Колись грізна, сьогодні фортеця використовується в якості приміщення краєзнавчого музею, в якому виставленні археологічні експозиції та зібрано повні відомості про географію, тваринний та рослинний світи Закарпатської області. Але найбільшою принадою музею є сама будівля фортеці.

Відвідаємо закарпатський музей народної архітектури та побуту - стилізоване етнічне село, де зібрані зразки дерев'яного зодчества.

Експозиція ужгородського скансену налічує 12 хат, гражду, корчму, водяний млин, ступу-сукновальню, кузню, церкву, дзвіницю, каплицю, школу, а загалом – понад 14 тисяч експонатів.

Відвідувачі можуть ознайомитися зі зразками житла і садиб закарпатців низовинних районів – долинян, а на пагорбі – горян (лемків, бойків та гуцулів), а також типовою угорською та румунською архітектурою.

Обід

По дорозі ми обов'язково відвідаємо найкращу кондитерську «Штефаньо». Від розмаїття десертів очі розбігаються, гордістю цього закладу є авторський торт «Ужгород» (він без борошна і там немає глютену). Все, що люблять шанувальники солодкого, можна знайти тут: ніжні круасани, різноманітні макаруни, цукерки та мармелад, торти, пироги і булочки, ватрушки і багети, а ще - справжній трюфель з його класичним смаком!

Відправелння до «Перечинської Мануфактури» - екскурсія та дегустація. Головна ідея створення «Перечинської Мануфактури» - це робити якісний і натуральний сир. Тут Ви зможете спробувати ніжну рікотту, м'який камембер і інші унікальні сири, а також придбати собі гостинців додому.Дегустаційна тарілка складається з 8 типів сирурікотта, камембер, молодий свіжий сир - долинний з перцем, долинний без перцю, "Перечинський" (витриманий 2 місяці), "Перечинський" молодий з пажитнику, сир типу качота.

Переїзд в старовинне гірське село Лумшори. Тут на Вас чекає прогулянка уздовж гірської річечки до водоспадів «Соловей», купання в гарячих сірководневих чанах на відкритому вогні і холодній воді гірської річки.

Виїзд в Мукачево. Поселення в готель. Ночівля


День 2

Сніданок

Екскурсія в замок «Паланок», який височить над містом і є його головною визначною пам’яткою. Затишне містечко будувалося навколо неприступної фортеці, яка захищала Мукачевовід нападів ворогів. Саме із пагорбом, на якому стоїть замок, найчастіше і пов’язують найбільш популярну версію появи назви самого міста. За легендою, гору за наказом князя власноруч насипали місцеві жителі в великих муках – звідси і назва така - Мукачево.

Переїзд в Колочаву – Є на Закарпатті дивовижний куточок з чистим гірським повітрям, мінеральними водами та мальовничими краєвидами. Це село Колочава, яке причаїлося у мальовничій Тереблянській долині. Але найбільше знають Колочаву через її небесно сині поля крокусів (ще відомих як шафран гейфелів), якими навесні їдуть милуватися численні мандрівники.  Видовище це справді райське, тому не побачити його хоча б раз у житті - просто гріх.  

Наступна зупинка – форелеве господарство. Екскурсія з дегустацією. Форелеве господарство – одне з найцікавіших і найазартніших місць відпочинку у селі Колочава. Риболовля та надзвичайно смачна форель на свіжому повітрі залишать приємні спогади на все життя.

Відвідування музею "Старе село", в якому представлена ​​самобутнє життя горян. Спробуйте самостійно відкрити хату дерев'яними ключами, порубати ручною пилкою деревину, написати літеру грифелем на кам'яній дощечці, посидіти у старовинній сауні, сфотографуватися на тлі останнього опришка Карпат, відчути себе в'язнем угорської в'язниці...

У церковно-приходській школі строгий дяк-учитель проведе урок і навчить релігійним правилам. За непослух можете заробити і різками!

Трансфер на залізничний вокзал в м. Воловець

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!