Закарпатський релакс!

Закарпатський релакс!

День 1

 Прибуття в Ужгород.

Екскурсія по Ужгородському замку, який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста. Ужгородський замок приховує безліч таємниць. Підземні ходи з’єднують його з іншими закарпатськими палацами, а вночі замком блукає Біла Діва — сумний привид шляхтянки. Ужгородський замок гордовито здіймається над історичним центром міста. Згідно традицій та логіки побудови воєнних укріплень, він розташований на замковій горі та оперезаний ровом. Колись грізна, сьогодні фортеця використовується в якості приміщення краєзнавчого музею, в якому виставленні археологічні експозиції та зібрано повні відомості про географію, тваринний та рослинний світи Закарпатської області. Але найбільшою принадою музею є сама будівля фортеці.

Відвідаємо закарпатський музей народної архітектури та побуту - стилізоване етнічне село, де зібрані зразки дерев'яного зодчества.

Експозиція ужгородського скансену налічує 12 хат, гражду, корчму, водяний млин, ступу-сукновальню, кузню, церкву, дзвіницю, каплицю, школу, а загалом – понад 14 тисяч експонатів.

Відвідувачі можуть ознайомитися зі зразками житла і садиб закарпатців низовинних районів – долинян, а на пагорбі – горян (лемків, бойків та гуцулів), а також типовою угорською та румунською архітектурою.

Переїзд в готель «Золота Гора», де на території знаходяться п'ять термальних басейнів, вода рекомендується при хронічному гастриті і панкреатиті, коліті, захворюванні печінки і жовчовивідних шляхів, подагрі, ожирінні та інших проблемах. Також ви зможете скористатися послугами SPA, розважити себе настільним тенісом, верховою їздою.

Розміщення в готелі. Відпочинок. Ночівля

День 2

Сніданок

 Відвідаємо руїни Невицького замку – більш автентичного замку немає у всій Європі. Невицький замок розташований на горі вулканічного походження висотою 260 м над рівнем моря у вузькій долині річки Уж. Деякі дослідники вважають, що історія угорської захисної споруди на шляху до Київської Русі починається ще у ХІІ ст. Тут існувало земляне городище, захищене валами і ровами, яке, однак, не витримало нападу монголо-татарської орди у 1241 р. Відновлене у другій половині ХІІІ ст. дерев'яне укріплення стає власністю роду Обо. Повністю кам'яним замок стає у XIV ст. за правління князів Другетів. У 1879 р. біля замку був закладений парк "Сад Вагнера", названий так на честь відомого садовода Карла Вагнера. Тоді ж було споруджено і фонтан з природним тиском води.

Далі виїзд в Лумшори – райський куточок на Закарпатті. У Лумшорах можна побачити незвичайні, дикі і заповідні куточки Карпатських гір: зійти на гору Сокілець, побувати в печері Протяте каміння, подивитися озера Сині Болота і водоспади «Соловей», «Партизан», «Буркачі», «Переступень»! Єдині у своєму роді природно-кліматичні умови, повітря, наповнене лікувальними запахами хвойних дерев, мелодійне дзюрчання струмочків, різноманітна реліктова флора. Також в Лумшорах розташований орнітологічний заказник «Соколині скелі» (місце гніздування хижих птахів). Село має давню історію. У Лумшорах з 1600 р працює найдавніший бальнеологічний курорт Закарпаття на базі сірководневого мінерального джерела.

Купання в чанах. А тепер – релакс! На Вас чекає купання в чанах на відкритому вогні, з сірководневою водою. На березі гірської річки розташований величезний чавунний чан, ємністю приблизно 2000 літрів, стоїть він посередині дерев’яної колиби без даху. Його наповнюють мінеральною водою і підігрівають дровами на відкритому вогні. У чані лежать кілька каменів. Ви влазите всередину, а гостинний господар підкладає в багаття дров і варить вас на повільному вогні. Як відчуєте, що кров починає кипіти (хоча насправді воду нагрівають не більше ніж до + 45°C), вискакуйте! За кілька кроків – крижаний гірський потік, стрибаєте з головою – і назад в чан. І влітку, і взимку процедура відбувається під відкритим небом.

Відправелння до «Перечинської Мануфактури» - екскурсія та дегустація. Головна ідея створення «Перечинської Мануфактури» - це робити якісний і натуральний сир. Тут Ви зможете спробувати ніжну рікотту, м'який камембер і інші унікальні сири, а також придбати собі гостинців додому.Дегустаційна тарілка складається з 8 типів сирурікотта, камембер, молодий свіжий сир - долинний з перцем, долинний без перцю, "Перечинський" (витриманий 2 місяці), "Перечинський" молодий з пажитнику, сир типу качота.

Обід в корчмі «Підкова», де у нас буде застілля з 15 страв з узваром і фірмовою сливовицею.

Пішохідна екскурсія по місту. Ми відвідаємо церкву Покрови Пресвятої Богородиці, римо-католицький храм св. Августини і зробимо фотографії біля пам'ятника листоноші Федору Фекеті. Подивимося пам'ятник жабі і міні скульптуру «будиночок Зубної феї».

Повернення в готель. Відпочинок. Ночівля

День 3

 Сніданок. Відпочинок в готелі. Виселення з готелю

Відвідування еко-ферми «Фаторіа Ломбардія» з екскурсією і дегустацією 4х видів м'яса.

Екскурсія в Мукачівський замок «Паланок», який височить над містом і є його головною визначною пам’яткою. Затишне містечко будувалося навколо неприступної фортеці, яка захищала Мукачевовід нападів ворогів. Саме із пагорбом, на якому стоїть замок, найчастіше і пов’язують найбільш популярну версію появи назви самого міста. За легендою, гору за наказом князя власноруч насипали місцеві жителі в великих муках – звідси і назва така - Мукачево.

Відправлення додому

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!