Фестиваль повітряних куль у Кам’янці-Подільському

Фестиваль повітряних куль у Кам’янці-Подільському

День 1

Зустріч групи на залізничному вокзалі міста Чернівці

Оглядова екскурсія містом. Ми розпочнемо наше знайомство з містом із його колоритних двориків. Дворик Ратуші – гармонійне продовження усього архітектурного ансамблю цієї центральної будівлі міста. Чернівецька Ратуша вважається однією із найкрасивіших в Україні, а її дворик – одним із найпривабливіших для різноманітних культурних подій, цікавих виставок та інших заходів.Після прогулянки біля Ратуші, ми потрапимо до ще двох колоритних двориків міста: Німецького народного дома та «Італійського».Однією із локацій нашої екскурсії, що вражає стане «п’яна церква». Йдеться про Миколаївський собор. Чому його називають п’яним, та чим він особливий – дізнаємось під час прогулянки. Також ми побуваємо біля Свято-Духівського собору, костелу Серце Ісуса, собору Успіння Пресвятої Богородиці, костелу Воздвиження Всечесного Хреста та інших духовних будівель міста.Ми почуємо легенду про будинок-корабель, який досі стоїть у центральній частині Чернівців. Роздивимось красу міста із Турецького моста. Зробимо яскраві фото біля 3-метрового "велосипеда Гуллівера". Ми минатимемо колоритні місцеві пам’ятники та історичні споруди, про кожну з яких почуємо цікаву розповідь.

Зрештою, ми обов’язково знайдемо вдосталь часу для візиту до колишньої Резиденції митрополитів Буковини та Далмації - Чернівецького національного університету. Сьогодні це найкрасивіший навчальний заклад в Україні, одне із семи чудес України та частина світової спадщини ЮНЕСКО. Архітектурні форми університету називають шедевральними та подивитися на це величне творіння архітектора Йозефа Главка приїжджають з усіх куточків Європи. Ми не тільки отримаємо масу вражень від споглядання зовнішньої розкоші будівлі, а й зможемо побачити унікальні інтер’єри колишньої Резиденції митрополитів Буковини та Далмації, а це зала із чорного та білого мармуру, Червона зала, яка дійшла до нас у своєму первісному вигляді, Блакитна зала, де колись була бібліотека, а також Зелена зала.

Обід

Екскурсія в Хотин. Хотинська фортеця століттями перебувала на стику інтересів різних держав. Тут відбувалося багато вирішальних битв, в тому числі Хотинська битва 1621 року, яка зупинила просування турецьких військ у Східній Європі. Фортеця довгі роки вважалася неприступною, завдяки розташуванню (над урвищем, на березі Дністра) і потужним оборонним спорудам, які неодноразово добудовувалися і посилювалися.

Сьогодні Хотинська фортеця зберігає багато історій і легенд минулого. У Хотинській фортеці проводилися зйомки багатьох пригодницьких фільмів: «Захар Беркут», «Стріли Робіна Гуда», «Д'Артаньян і три мушкетери», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», « Тарас Бульба » і багато інших.

Поселення в готель. Ночівля

День 2

Сніданок. Виселення з готелю

Переїзд у Кам’янець-Подільський. Екскурсія «Місто на камені». Екскурсія відкриє для Вас надвичайно красиве місто, яке охоронялось впродовж багатьох строліть. А «Старий замок» став окрасою та «перлиною» міста Кам’янця-Подільського. Стара частина міста є історико-архітектурним заповідником. Тут знаходиться музей-заповідник, картинна галерея, планетарій і найцікавіше — справжній середньовічний замок! Вас чекають: середньовічна Ратуша, вірменський колодязь, а також Петропавлівський костьол і багато іншого…

Відвідування фестивалю Повітряних Куль.  В Кам’янці літатимуть повітряні кулі, жартуватимуть та співатимуть. Весна – це найкраща пора для фестивалів, тому Кам’янець пропонує всім пережити цей час святково. Програма фестивалю включає в себе повітроплавальну фієсту «ЗОЛОТА ОМЕГА» в рамках якої бажаючі зможуть здійснити оглядовий політ на повітряній кулі над чарівним Кам’янець-Подільським, мальовничим каньйоном річки Смотрич, старої Фортецею і можливо, якщо пощастить з вітром, під мостом «Стрімка Лань». Запис проводиться за бажанням при бронюванні.

Вільний час на Фестивалі повітряних куль

Трансфер на залізничний вокзал

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!