Богуслав, відпочинок на річці Рось + Тотоха

Богуслав, відпочинок на річці Рось + Тотоха

Вартість 500 грн

09:00 Виїзд з Києва
11:00 Екскурсія містом Богуслав
14:00 Обід
15:00 Вільний час для відпочинку
18:00 Екскурсія на гору
Тотоха
21:00 Орієнтовне прибуття в Київ.

У вартість входить;
Екскурсовод за програмою
Страхування
Автобусний супровід згідно програми
Оглядова екскурсія містом Богуслав
Екскурсія на гору Тотоха

У вартість не входить
Вхідний квиток в ткацької майстерні - 25 грн
Вхідний квиток до Музею історії - 20 грн.
Обід.
Особисті витрати.

Виїзд з Києва

Переїзд у Богуслав. Огляд основних пам’яток. Богуслав -це дивовижне маленьке гарне містечко, розташоване на гранітних пагорбах навколо річки Рось. Він був заснований князем Ярославом Мудрим в 1032 році. Це була фортеця, збудована для захисту південних рубежів Київської Русі від кочівників. Головна пам’ятка міста – Троїцька церква. Споруду зведено в 1862 році на місці старої церкви. Пам'ятка архітектури національного значення, споруджена в стилі пізнього класицизму

У Богуславі крім Троїцької церкви, Ви зможете здивуватися старовинною архітектурою, красою Росі, підвісним містком "закоханих" і просто затишком цього містечка, також в парі кілометрів від міста зможете потрапити на гранітні кар'єри відкритого типу.

Обід

Вільний час. Відпочинок на річці Рось. Богуслав розкинувся на березі річки Рось. Досвідчені туристи знають, що Рось – це одна з найгарніших річок України, яка вирізняється мальовничістю та різноманітністю краєвидів. Саме через це відпочинок на Росі приваблює гостей з усієї України, а останнім часом – ще й сусідніх країн.

Тут є прекрасні місця для різноманітного відпочинку: мальовнича природа, риболовля, кінні прогулянки, активний відпочинок, vip-відпочинок, зелені садиби, еко-садиби, сільський туризм, етно-туризм. 

Екскурсія на гору (курган) Тотоха. Це культурно-історична пам'ятка місцевого значення, охороняється законом України. Знаходиться за 120 км від Києва і 30 км від давнього міста Богуслав, неподалік селища Медвин Богуславського району. Курган здобув славу "енергетичного центру" України та потрапив у список 7 наймістичніших місць України.

Кажуть, гора являє собою штучний насип. Її походження досі невідоме. Одні кажуть, що назва походить від тюркського слова "тотоха" - "особливий". Згідно зі словниковою енциклопедією тюркських мов, «тоха», «тофа» - це назви стародавнього тюркського народу. Його представники проживали у ІІІ-VIII ст. на території так-званої Тофаларії – територія в районі сучасної Іркутської області та у південно-західному Алтаї. Тотоха могла бути тим самим «особливим» місцем для їхніх ритуальних обрядів завдяки своєму природному енергетичному потенціалу. Інші вважають, що гора була названа в честь бога Тота - бога місяця, писемності, мудрості в Єгипетській міфології.

Повернення до Києва

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!