Опішня – Миргород

Опішня – Миргород

Виїзд з Києва

Переїзд у Миргород

Вільний час. Відпочинок. Купання

Миргород відомий на всю країну як санаторне місто. Відпочинок в околицях славиться кристально чистим повітрям, цілющою мінеральною водою і лікувальними грязями. Густа сітка санаторіїв дозволяє щорічно приймати тисячі туристів.

Якщо ви хочете отримати від відпустки не тільки задоволення, але і користь для здоро'я, - ідеальним місцем для оздоровлення і відпочинку в Україні безсумнівно буде Миргородський курорт на Полтавщині. Тут створені необхідні умови аби ви змогли відволіктися від повсякденних буднів, присвятити час своєму здоров'ю, відпочити і порадіти життю. 

Обід

Екскурсія в Опішню - справжню столицю гончарства, відому не тільки в Україні, але і в усьому світі. Не думайте, що гончарство – це нудно. Гончарство – це не тільки глечики й горщики! Гончарство – це високе сучасне мистецтво!

Тут є чим вражатися – найрізноманітніші глиняні скульптури мистців різних країн і епох, різного розміру (від кількох сантиметрів до майже десяти метрів), різних стилів і напрямків; величезна оглядова територія; неймовірної краси краєвиди; безліч локацій для фотографування; гончарський handmade; ароматний чай та запашна кава; тепла й затишна атмосфера!

Музейний комплекс українського гончарства складається з шести музеїв, кожен з яких по-своєму цікавий і унікальний. Їх варто побачити всі!

 Тут до нашого часу бережно зберігаються старовинні секрети технік та фарб, завдяки яким місцеві вироби відрізняються незвичною красою та насиченісю.

Ми не тільки побуваємо в Національному музеї - заповіднику українського гончарства, але й познайомимося з відомою українською керамологинею, етнологинею, етнографинею, майстринею, фундаторкою, директоркою ЕтноЕкоАгроСадиби-Музею «Лялина Світлиця" Оленою Щербань. Це унікальний осередок народної кулінарії, весільних обрядодій, українських старожитностей, реконструкції традицій, а також єдиний в Україні і світі приватний музей традиційної тканинної ляльки-мотанки. Тут ми покуштуємо три види борщика, приготовлені в українській печі, другу страву, спробуємо смачний узвар з полтавських грушок та дізнаємося багато цікавого від відомої етнологині!

Повернення до Києва

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!