Оздоровлюємось та відпочиваємо в Миргороді

Оздоровлюємось та відпочиваємо в Миргороді

Прибуття в Миргород. Оглядова екскурсія містом. Це не просто відоме курортне місто! Миргород нерозривно пов'язаний на століття з ім'ям Миколи Васильовича Гоголя, який довгий час жив в цьому місті. Заглянувши в курортний парк, ми з подивом виявимо миргородську калюжу, яку Микола Гоголь описав у своєму творі «Як посварився Іван Іванович з Іваном Никифоровичем». У цьому ж парку був відкритий пам'ятник Гоголю до його 200-річного ювілею. Він став основою скульптурного комплексу, присвяченого героям гоголівських творів: Іван Івановичу та Іван Никифоровичу, Хлестакову, ковалю Вакулі і Оксані, незрівнянній Солосі, Пузатому Пацюку і навіть свині. Також на території парку ми помилуємося Успенською церквою, найстарішою культовою спорудою міста. Цей храм був побудований в 1887 році на місці дерев'яного храму, заснованого в 1648 році козацьким полковником М. Гладким. Він виконаний в стилі класицизму і розписаний учнями В. Васнецова. 

Обід

Вільний час. Відпочинок. Купання

Миргород відомий на всю країну як санаторне місто. Відпочинок в околицях славиться кристально чистим повітрям, цілющою мінеральною водою і лікувальними грязями. Густа сітка санаторіїв дозволяє щорічно приймати тисячі туристів.

Якщо ви хочете отримати від відпустки не тільки задоволення, але і користь для здоро'я, - ідеальним місцем для оздоровлення і відпочинку в Україні безсумнівно буде Миргородський курорт на Полтавщині. Тут створені необхідні умови аби ви змогли відволіктися від повсякденних буднів, присвятити час своєму здоров'ю, відпочити і порадіти життю. 

Трансфер на залізничний вокзал

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!