Палац Муравйових-Апостолів + відпочинок у Миргороді

Палац Муравйових-Апостолів + відпочинок у Миргороді

Виїзд з Києва

Екскурсія в палац Муравйових-Апостолів. У селі Хомутець Миргородського району знаходиться унікальна пам’ятка історії національного значення.
Туристичних об’єктів на Полтавщині багато. Але маєток гетьмана Лівобережної України Данила Апостола — з тих, якими можна було б пишатися. Ця українська садиба з ознаками бароко і класицизму — із маловідомих зразків, а тому цінних з історичної точки зору.
Маєток Данила Апостола свого часу перейшов до його нащадка по жіночій лінії Івана Матвійовича Муравйова-Апостола. Останній, російський діяч, академік, дипломат, після відставки переїхав у Хомутець у 1806 році, взявся за відродження родового гнізда. Він частково перебудував палац, перепланував парк. До речі, його сини-декабристи Матвій, Іполит та Сергій кликали до себе однодумців на таємні збори. Тож сюди приїжджали відомі учасники декабристського руху Пестель, Бестужев-Рюмін, Лорер та Лунін.

Екскурсія на Дібрівський кінний завод в с. Діброва. Найстаріший в Україні кінний завод відомий далеко за межами країни. Тут розводять племінні породи рисистих коней, виробляють кумис, а також влаштовують тренінги та навчають верхової їзди. Для відвідувачів проводяться пізнавальні екскурсії по території та в музеї заводу. За додаткову плату Ви зможете замовити кінну прогулянку, урок верхової їзди, фотосесію. Дібрівський кінний завод був заснований ще в 1888 році і з тих пір домінує серед розплідників племінних порід. Заводські коні неодноразово отримували призи та нагороди за участь в перегонах і виставках. На кінному заводі працюють професійні тренери, вершники і ветеринари.

Обід

Екскурсія у Великі Сорочинці. Ми познайомимось з  одним із найколоритніших українських сіл на Полтавщині. А також завітаємо досадиби-музею Гоголя.Оскільки він народився саме в Сорочинцях, у будинку лікаря Трохимовського, тож саме в цьому будинку в 1929 році було відкрито перший державний музей письменника. На жаль в 1943 році він був зруйнований. В 1951 році було збудовано приміщення уже нового музею. Музей не схожий на згадуваний будинок, але він стоїть на тому ж самому місці.

Також ми відвідаємо Спасо-Преображенську церкву, яка відома тим, що в ній хрестили маленького Миколку (який згодом став Миколою Васильовичем.)

Переїзд у Миргород

Вільний час. Відпочинок. Купання

Миргород відомий на всю країну як санаторне місто. Відпочинок в околицях славиться кристально чистим повітрям, цілющою мінеральною водою і лікувальними грязями. Густа сітка санаторіїв дозволяє щорічно приймати тисячі туристів.

Якщо ви хочете отримати від відпустки не тільки задоволення, але і користь для здоро'я, - ідеальним місцем для оздоровлення і відпочинку в Україні безсумнівно буде Миргородський курорт на Полтавщині. Тут створені необхідні умови аби ви змогли відволіктися від повсякденних буднів, присвятити час своєму здоров'ю, відпочити і порадіти життю. 

Повернення до Києва

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!