Відпочинок в Українці + Трипілля

Відпочинок в Українці + Трипілля

Вартість 490 грн

09:00 Виїзд з Києва
10:30 Екскурсія в Трипілля
13:00 Відвідування Осетрової ферми
14:30 Прогулянка набережною, відпочинок
в Українці
19:00 Орієнтовне прибуття в Київ.

У вартість входить;
Екскурсовод за програмою
Страхування
Автобусний супровід згідно програми
Екскурсія в Трипілля

У вартість не входить
Осетрова ферма 100 грн
Музей трипілля 30 грн
Особисті витрати

Виїзд з Києва

Переїзд у Трипілля. Оглядова екскурсія селом. Ця територія є історичним і культурним об'єктом, який обов'язково варто відвідати кожному. Трипілля – село, яке знаходиться в унікальному місці, в долині, де зливаються три річки. За однією з версій саме цікаве розташування і дало назву селу, що означає «три поля». У Вас буде можливість насолодитися божевільною панорамою, набратися сил і позитивної енергетики, яка панує в цьому селі.

Головною і цінною пам'яткою Трипілля є обласний археологічний музей, який був заснований в 1996 році. Відвідувачі музею зможуть повністю перейнятися колоритом трипільської культури.
Тут представлена величезна кількість експонатів тієї епохи, серед яких кераміка з дивовижними орнаментами, прикраси, знаряддя праці та багато іншого.

Серцем села і його візитною карткою можна вважати Дівич-гору, яка знаходиться в самому центрі населеного пункту. Цей пагорб над Дніпром пов'язують з культом богині-праматері.
На даній території було виявлене городище 2 століття до н.е. Опинившись на вершині Дівич-гори Ви отримаєте незабутні враження, адже вид, який відкривається перед Вами, надихає і захоплює.

Відвідування Осетрової ферми БЕСТЕР в селі Трипілля. Мало хто знає, що в водах старого Славутича неподалік від Києва добувають "чорне золото". Ми відвідаємо підприємство, де виробляють дуже дорогий делікатес - чорну ікру! Уже багато років там розводять сибірського, російського осетрів, стерлядь, осетра-альбіноса. Розведення осетрових в неволі - це ціла наука, провідні рибоводи ферми поділяться з нами своїми секретами. У Вас буде можливість, при бажанні, купити "цар - рибу" і чорну ікру на місці.

Переїзд в Українку. Прогулянка набережною, відпочинок, купання. На Київщині є місце не гірше Одеси для відпочинку. Це — містечко Українка в Обухівському районі Київської області, яке розташоване на південь від столиці (35 км).

Воно чисте, спокійне, усамітнене на широкому березі Дніпра. Має вражаючу набережну, переправу на дніпровські острови, широкий пісочний пляж. Тут реально відпочити майже як на морі. Але найперше це локація, де є надзвичайної краси природа.

Тут на Вас чекає відпочинок, купання в Дніпрі та смачний обід на набережній

Повернення до Києва

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!