«Бабин Яр» + Кирилівська Церква

«Бабин Яр» + Кирилівська Церква

    Маршрут даної екскурсії пролягає від місця посадки через одну з найстаріших вулиць - Велику Житомирську, що існувала ще за часів Київської Русі, на якій зосереджені старовинні пам'ятки архітектури, далі - через Львівську площу (в давнину через Львівську браму був в'їзд в місто), вул. Артема, район Лук'янівка. Далі Ви побачите Бабин яр - це місце, яке увійшло в список всесвітніх меморіалів Голокосту, найтрагічніше в Києві, оскільки є свого роду нагадуванням про антилюдські злочини нацистів. Бабин яр - це великий яр, де відбувалися масові страти (за 2 дні було вбито близько 35 тис осіб, а всього близько 100 тис осіб). На території яру знаходяться такі пам'ятники: пам'ятник розстріляним радянським громадянам і військовополоненим, пам'ятник розстріляним євреям - «Менора», пам'ятник розстріляним дітям, пам'ятник жертвам Куренівської трагедії.

Наступний об'єкт - Кирилівська церква, яка була заснована в 12 ст. в той час - на околиці Києва (теперішній район Дорогожичі). У 1194 році тут було поховано київського князя Святослава - героя давньоруської поеми "Слово о полку Ігоревім". Завдяки своїм настінних розписів, церква оголошена Державним історико-культурним музеєм-заповідником.

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!