«Бабині кози» + біопарк « Золотий Фазан» + теплохід

«Бабині кози» + біопарк « Золотий Фазан» + теплохід

Виїзд з Києва

Переїзд в село ГалайкиЕкскурсія з дегустацією на козину ферму. Тут зусиллями молодої та амбіційної сім’ї Бабіних була відкрита козина ферма. Пройшовши, довгу дорогу становлення, ферма займається племінним розведенням кіз зааненської породи. Працює на фермі і власна сироварня. Ферма відкрита для всіх і радо приймає гостей.

Розпочинається відвідування ферми «Бабині кози» з цікавої екскурсії, під час якої Ви дізнаєтеся історію створення господарства, познайомитесь збілосніжними красунями - кізоньками, подивитесь, як їх утримують, чим годують та яким способом отримують від кіз молоко.

Власники ферми проведуть майстер-клас по ручному доїнню кіз і Ви власноруч зможете надоїти та спробувати козине молочко.

Крім кіз на фермі Ви зможете познайомитися з козенятами та козликами, кицею Мусею та її кошенятами, курочками та голосливими півниками.

А ще Вам розкажуть про сироваріння – коли, як і чому власники почали займатися виробництвом сирів з козиного молока.

Наприкінці екскурсії Вас чекає дегустація твердого сиру «Шеврет», м’якого сиру з пліснявою «Капрінос» та фреш-сиру «Боулінг». Після дегустації у Вас буде чудова можливість придбати найсмачніший сир за доступною ціною.

Крім того на фермі є мильна мануфактура, де виготовляють мило з козиного масла та молока, у виробництві якого використовуються тільки натуральні та органічно чисті продукти

По завершенні екскурсії Ви зможете придбати продукцію ферми.

Переїзд у Вишківське. Відпочинок на базі відпочинку «Золотий Фазан». База відпочинку БІОпарк «Золотий Фазан» – облаштована територія, площею більше 10 га, з двома озерами, на якій, у злагоді між собою та людиною, проживає безліч тварин та птахів.

Тут же, в гармонії з природою, розміщені два затишних котеджі, кафе та альтанки, щоб перекусити, будиночок на вуликах, оздоровчий чан та всілякі атракціони, такі як батут, надувна гірка, водяні зорби для веселого дозвілля дітей та дорослих.

Тут створено всі умови для комфорту братів наших менших та для цікавого незабутнього відпочинку відвідувачів. Тваринки віддячують постійним поповненням, а люди приємними емоціями та позитивними відгуками.

Обід

Переїзд у Білу Церкву. Оглядова екскурсія містом. Це одне з найцікавіших міст, в якому ідеально поєднуються стародавня історія та сучасні будівлі. Біла Церква – це старовинне затишне місто Київської області з неймовірною та багатою історією. Засноване воно на місці стародавнього слов'янського поселення Юр'єва, що отримало назву на честь свого засновника Ярослава Мудрого, який при хрещенні був названий Юрієм. Місто служило форпостом для захисту південних земель Київської Русі від набігів кочівників. Зведена на високій горі біла християнська церква стала символом міста і увічнена в його назві.

Пам'ятники, парки, музеї і сакральні спорудження – це лише невелика частина того, що чекає Вас цьому місті. Цікавим туристичним об'єктом і культовою спорудою 1812-1813 років є костел Іоанна Хрестителя, в якому в 1990 році був встановлений орган.

Ми відвідаємо Будинок органної та камерної музики. За роки свого існування Будинок органної та камерної музики став не лише центром духовності, історичною пам’яткою, а й місцем зустрічі, яке об’єднує мешканців міста. Тут регулярно проходять міські та районні заходи та концерти. Зараз Будинок органної та камерної музики має статус одного з найкращих концертних залів України. Ми прослухаємо концерт органної музики

Круїз на теплоході «Юр’їв» річкою Рось

Повернення до Києва

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!