Біла Церква + Теплохід

Біла Церква + Теплохід

Виїзд з Києва

Переїзд в Білу Церкву. Оглядова екскурсія містом.Це одне з найцікавіших міст, в якому ідеально поєднуються стародавня історія та сучасні будівлі. Біла Церква – це старовинне затишне місто Київської області з неймовірною та багатою історією. Засноване воно на місці стародавнього слов'янського поселення Юр'єва, що отримало назву на честь свого засновника Ярослава Мудрого, який при хрещенні був названий Юрієм. Місто служило форпостом для захисту південних земель Київської Русі від набігів кочівників. Зведена на високій горі біла християнська церква стала символом міста і увічнена в його назві.

Пам'ятники, парки, музеї і сакральні спорудження – це лише невелика частина того, що чекає Вас цьому місті. Цікавим туристичним об'єктом і культовою спорудою 1812-1813 років є костел Іоанна Хрестителя, в якому в 1990 році був встановлений орган.

Ми відвідаємо Будинок органної та камерної музики.
За роки свого існування Будинок органної та камерної музики став не лише центром духовності, історичною пам’яткою, а й місцем зустрічі, яке об’єднує мешканців міста. Тут регулярно проходять міські та районні заходи та концерти. Зараз Будинок органної та камерної музики має стутус одного з найкращих концертних залів України. 

Сьогодні, у Будинку органної та камерної музики постійно діє виставка-продаж картин місцевих професійних та самодіяльних художників, проходять концерти за участі провідних солістів. 

Ми прослухаємо концерт органної музики

Екскурсія парком "Олександрія". Парк був названий на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького, Олександри. Свого часу парк вважався одним з кращих в Європі. У парку знаходиться 25 водойм, 2500 видів рослин, зокрема з Південної Америки, Китаю і Японії. У центрі парку – велика галявина, від якої на 20 км розбігається мережа алей, прикрашених парковою архітектурою і скульптурою: "Романтичні руїни", "Китайський місток", джерело "Лев", колонада "Луна" з унікальною акустикою: слово, сказане пошепки в одному кінці колонади, можна почути в протилежному. Особливо мелодійно в колонаді звучать класичні композиції, тому рекомендуємо на хвильку затриматись та послухати їх.

Вирушаємо на ферму «Мисливці на равликів», де продегустуємо одну з страв французької кухні - ескарго - так називається страва з равликів. Як то кажуть, равликів не їдять, ними ласують! Тому поласуємо для задоволення!

Круїз на теплоході «Юр’їв» річкою Рось

Повернення до Києва

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!