Добропарк

Добропарк

Дата туру: 08.05.2021

Вартість 545 грн

09:00 Виїзд з Києва
10:00 Екскурсія в Добропарк
13:30 Відвідування Коростишівського кар'єру
16:00 Прогулянка міським парком в Коростишеві
19:00 Орієнтовне прибуття в Київ.

У вартість входить;
Екскурсовод за програмою
СтрахуванняАвтобусний супровід згідно програми
Відвідування Коростишівського кар'єру
Екскурсія парком в Коростишеві

У вартість не входить
Добропарк 150 грн
Особисті витрати

Виїзд з Києва.
Екскурсія в Добропарк
. Навесні в парку можна помилуватися цвітінням тюльпанів всіляких сортів і кольорів на алеї довжиною 8 кілометрів і шириною 1-2 метри. Крім цього, в парку є лавандова, гортензіевая і самшітовая долина, а також «Долина Кохання» з романтичними арт-інсталяціями та квітковими композиціями у вигляді величезних сердець. Тут можна буде відпочити від міста, розважитися і насолодитися природою. Серед дерев і квітів там будуть локації для розваг, в тому числі парк динозаврів і атракціонів. Також в парку облаштували безліч озер. Фото в Добропарку - це краса, вибух кольору і гарного настрою

Відправлення в літописне місто Коростишів, недалеко від якого розташований однойменний кар'єр. Колись тут видобували граніт. Після закінчення робіт Коростишівський кар'єр був затоплений і перетворився в дуже мальовниче місце з високими гранітними берегами і чистою водою. Коростишівський кар'єр - улюблене місце не тільки для відпочиваючих, але і для працівників кіноіндустрії. У цих красивих місцях знімали кадри для казки "Сторожова застава", часто проводять зйомки кліпів і передач.

Екскурсія в Коростишів, де Ви побачите міський парк, колишній маєток польських магнатів Олізарів. У парку можна зустріти сучасні химерні скульптури: камені, що цілуються, камені в капелюхах, кам'яні кактуси і навіть кам'яного Ейнштейна.

Повернення в Київ

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!