Дуже смачний Київ

Дуже смачний Київ

Ні для кого не секрет, що їжа – це дуже важливий елемент культури кожного народу.
Київ має багато смачних секретів, якими ми з радістю поділимося з Вами.
Адже смак Києва різноманітний і незабутній: він у ранковій каві, він у їжі монастирів, він у солодощах легендарного міста і зрештою у найсмачнішій київській перепічці.

Ми надамо Вам можливість зазирнути на кухню, де протягом тисячоліть готувалося і готується київське щастя! Ви покуштуєте його на смак, бо спеціально для тих людей, хто любить Київ та захоплюється його історією, ми віднайшли старовинні рецепти! Ви пройдетеся по найдавнішому в Києві ринку, та ще й з дегустацією. Спробуєте що ж воно таке справжнє сало в шоколаді! Покуштуєте ласощі королів і імператорів - таємниче і неперевершене Київське сухе варення – Балабушки, створене спеціально для Вас в одиничному екземплярі.

Запрошуємо Вас на дуже смачну і незвичайну пішохідну екскурсію Подолом. Ми відвідаємо найсмачніші та найколоритніші місця та покуштуємо автентичних смаколиків, приготованих за унікальними рецептами. Під час екскурсії Ви спробуєте:

  • Найсмачніші огірки на Житньому ринку;
  • Справжній український «снікерс»;
  • Легендарне «сухе варення» і дізнаєтесь його секретні інгредієнти;
  • Козацьку страву «вергуни», приготовану за старовинним рецептом;
  • Продегустуєте каву, виготовлену за старовинним рецептом у львівській кав’ярні;
  • Славнозвісну «варенуху», настояну за рецептом 18 століття;
  • Справжню українську страву «сало в шоколаді».

Вас навчать весело торгуватися на найстарішому ринку Києва, відомому з часів Київської Русі; розкладати на інгредієнти смаки та запахи Києва; ворожити на варениках та сухому варенні.

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь, де і як проходили фестивалі вуличної їжі у Києві в 18 столітті; який з київських десертів поставляли до царського двору; який секретний інгредієнт додавали ченці у  свої страви для покращення смаку; секретний рецепт «варенухи» і форшмаку.

Буде смачно та цікаво!

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!