Лавандові мрії

Лавандові мрії

Виїзд з Києва

Переїзд в Порадівку на Лавандовое поле. Це просто дивовижне місце, в якому в результаті щорічної наполегливої роботи вдалося створити український Прованс - лавандове поле. Милуючись цвітінням лаванди, відчуваючи її аромат і слухаючи дзижчання бджіл і джмелів, можна загубитися в просторі і зловити себе на думці, що зараз ти знаходишся уві сні, серед квітучого лавандового поля. Відразу після прибуття у Вас буде вільний час для прогулянок і фото. Групу буде супроводжувати фотограф, який проведе для Вас казкову зйомку. А потім господиня поля розповість Вам про магію цього місця. Про те, як вони самі виробляють ефірну олію і квіткову воду, які Ви зможете придбати додому. Також Ви відпочините в тінистому патіо і скуштуєте кави або чаю із запашних трав: чебрецю, шавлії, м'яти, лаванди.

Екскурсія в меморіальний музей-садибу І. Козловського, що  розташований в с. Мар'янівка. Тут видатний український тенор народився в 1900 році. У сім років Іван відправився звідси до Києва вчитися в церковній школі при Свято-Михайлівському монастирі. Співав у Софіївському соборі. Всесвітню славу Козловському приніс його чудовий голос і поєднання в творчості народних мотивів з класикою. Неодноразово співак бував на батьківщині. У невеликій хатині під солом'яною стріхою зберігаються фотографії, особисті речі, кіно-матеріали, грамплатівки з концертами Козловського. На березі річки поруч з будинком розбитий затишний парк, де ростуть мальви, яблуні, дуби, липи, туї і платани.

Переїзд в Ковалівку – селище у Васильківському районі Київської обл. Воно просто вражає неймовірно чистотою, охайною територією з клумбами і газонами, водоймами з лебедями, містками та альтанками, бездоганним дорожнім  покриттям. Недарма його ще називають «Київською Швейцарією». А такою ж розвиненою інфраструктурою зможе похвалитися не кожне селище міського типу: в ідеальному стані знаходяться церква, лікарня, будинок культури, гімназія. Крім всього переліченого, у Ковалівці є ще й власний шикарний ресторан, готель, піцерія, салон краси та квітковий «Годинник вічності».

Вирушаємо на равликову ферму, де продегустуємо  одну з страв французької кухні - ескарго - так називається страва з равликів. Як то кажуть, равликів не їдять, ними ласують! Тому поласуємо для задоволення!

І наприкінці нашої програми ми завітаємо в Буківський парк. Парк, який є храмовим комплексом і маєтком сім'ї Суслових. Парк досить молодий, оскільки він був заснований в 1996 році і з кожним днем вабить до себе все більше і більше відвідувачів. У парку функціонує міні-зоопарк, де дружно проживають різні тварини, а саме: ведмеді, поні, лев, вовченята, страус і олені.

Вас чекають численні скульптури, серед них і пам'ятник Максиму Горькому, Поляна Казок, яка віднесе Вас у світ дитячих фантазій. Серед яких і пегаси і дракони, казкові дуби-чаклуни і інші неземні персонажі.

Вільний час на території Буків - час повної насолоди і відпочинку! Ви будете з ніг до голови просякнуті прекрасними відчуття і спогадами.

Повернення до Києва

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!