Мандруємо європейською провінцією + круїз на теплоході

Мандруємо європейською провінцією + круїз на теплоході

День 1

Переїзд в село Томашівка, яке може похвалитися власним «Малим Ермітажем» – це Свято-Богородичий Ризоположницький чоловічий монастир (колишній маєток Хоєцьких). Панський палац, неймовірної краси будинок в стилі модерн, був збудований в 1903 році за проектом архітектора Куликовського для родини польських шляхтичів Хоєцьких. Якийсь час будівля слугувала як приміщення середньої школи, а наразі тут розмістився чоловічий монастир. На території є скульптури левів, храми і каплиці, алеї і квіткові клумби, клітки з птицями і фрески з біблійними мотивами.

Переїзд в Ковалівку – «Київську Швейцарію». Ковалівка – зразково-показове село епохи «дикого капіталізму», вотчина агрофірми «Світанок» і сім'ї колишнього київського губернатора Засухи. Воно просто вражає неймовірною чистотою, охайною територією з клумбами і газонами, водоймами з лебедями, містками та альтанками, бездоганним дорожнім покриттям та розкішною іефраструктурою. Крім всього переліченого, у Ковалівці є ще й власний шикарний ресторан, готель, піцерія, салон краси та квітковий «Годинник вічності». Серед всього цього виділяється і помпезний особняк Засух.

Обід

Переїзд в Білу Церкву. Оглядова екскурсія містом. Це одне з найцікавіших міст, в якому ідеально поєднуються стародавня історія та сучасні будівлі. Біла Церква – це старовинне затишне місто Київської області з неймовірною та багатою історією. Засноване воно на місці стародавнього слов'янського поселення Юр'єва, що отримало назву на честь свого засновника Ярослава Мудрого, який при хрещенні був названий Юрієм. Місто служило форпостом для захисту південних земель Київської Русі від набігів кочівників. Зведена на високій горі біла християнська церква стала символом міста і увічнена в його назві.

Пам'ятники, парки, музеї і сакральні спорудження – це лише невелика частина того, що чекає Вас цьому місті.Цікавим туристичним об'єктом і культовою спорудою 1812-1813 років є костел Іоанна Хрестителя, в якому в 1990 році був встановлений орган.

Екскурсія парком "Олександрія". Парк був названий на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького, Олександри. Свого часу парк вважався одним з кращих в Європі. У парку знаходиться 25 водойм, 2500 видів рослин, зокрема з Південної Америки, Китаю і Японії. У центрі парку – велика галявина, від якої на 20 км розбігається мережа алей, прикрашених парковою архітектурою і скульптурою: "Романтичні руїни", "Китайський місток", джерело "Лев", колонада "Луна" з унікальною акустикою: слово, сказане пошепки в одному кінці колонади, можна почути в протилежному. Особливо мелодійно в колонаді звучать класичні композиції, тому рекомендуємо на хвильку затриматись та послухати їх.

Круїз на теплоході «Юр’їв» річкою Рось

Поселення в готель. Вільний час. Ночівля

День 2

Сніданок. Виселення з готелю

Переїзд в село ГалайкиЕкскурсія з дегустацією на козину ферму. Тут зусиллями молодої та амбіційної сім’ї Бабіних була відкрита козина ферма. Пройшовши, довгу дорогу становлення, ферма займається племінним розведенням кіз зааненської породи. Працює на фермі і власна сироварня. Ферма відкрита для всіх і радо приймає гостей.

Розпочинається відвідування ферми «Бабині кози» з цікавої екскурсії, під час якої Ви дізнаєтеся історію створення господарства, познайомитесь збілосніжними красунями - кізоньками, подивитесь, як їх утримують, чим годують та яким способом отримують від кіз молоко.

Власники ферми проведуть майстер-клас по ручному доїнню кіз і Ви власноруч зможете надоїти та спробувати козине молочко.

Крім кіз на фермі Ви зможете познайомитися з козенятами та козликами, кицею Мусею та її кошенятами, курочками та голосливими півниками.

А ще Вам розкажуть про сироваріння – коли, як і чому власники почали займатися виробництвом сирів з козиного молока.

Наприкінці екскурсії Вас чекає дегустація твердого сиру «Шеврет», м’якого сиру з пліснявою «Капрінос» та фреш-сиру «Боулінг». Після дегустації у Вас буде чудова можливість придбати найсмачніший сир за доступною ціною.

Крім того на фермі є мильна мануфактура, де виготовляють мило з козиного масла та молока, у виробництві якого використовуються тільки натуральні та органічно чисті продукти

По завершенні екскурсії Ви зможете придбати продукцію ферми.

Прямуємо до села Буки. Тут на нас чекає прогулянка-екскурсія по приголомшливому ландшафтному парку. Ви побачите знаменитий київський фонтан з Майдану Незалежності, незвичайний храмовий комплекс, водоспади, фонтани, альтанки, численні скульптури та багато іншого. Потрапляємо на територію ландшафтного комплексу по дамбі, через яку переливається вода річки Роставиці.

Переїзд у Фастів. Екскурсія містом. Фастів – це місто з багатою історією! Це важливі події Української революції 1917-1921 років, це старовинні храми різних конфесій, це чудові краєвиди річки Унави та багато іншого. Тут ми відвідаємо «Музей на колесах». Мова йде про музей-вагон злуки УНР та ЗУНР, який відображає історичний період підписання передступного Акту злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Ця подія відбулася саме на залізничній станції Фастів. Під час екскурсії ми також побачимо важливі культові споруди міста Фастів: Покровську церкву, костел Воздвиження Святого Хреста та храм святого Миколая.

Повернення до Києва

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!