Масляна в Трипіллі

Масляна в Трипіллі

Відправлення на екскурсію з Києва

Відвідування Осетрової ферми БЕСТЕР в селі Трипілля. Мало хто знає, що в водах старого Славутича неподалік від Києва добувають "чорне золото". Ми відвідаємо підприємство, де виробляють дуже дорогий делікатес - чорну ікру! Уже багато років там розводять сибірського, російського осетрів, стерлядь, осетра-альбіноса. Розведення осетрових в неволі - це ціла наука, провідні рибоводи ферми поділяться з нами своїми секретами. У Вас буде можливість, при бажанні, купити "цар - рибу" і чорну ікру на місці.

Оглядова екскурсія у с. Трипілля. Ця територія є історичним і культурним об'єктом, який обов'язково варто відвідати кожному. Трипілля – село, яке знаходиться в унікальному місці, в долині, де зливаються три річки.
За однією з версій саме цікаве розташування і дало назву селу, що означає «три поля». У вас буде можливість насолодитися божевільною панорамою, набратися сил і позитивної енергетики, яка панує в цьому селі.

Головною і цінною пам'яткою Трипілля є обласний археологічний музей, який був заснований в 1996 році. Відвідувачі музею зможуть повністю перейнятися колоритом трипільської культури.
Тут представлена величезна кількість експонатів тієї епохи, серед яких кераміка з дивовижними орнаментами, прикраси, знаряддя праці та багато іншого.

Серцем села і його візитною карткою можна вважати Дівич-гору, яка знаходиться в самому центрі населеного пункту. Цей пагорб над Дніпром пов'язують з культом богині-праматері.
На даній території було виявлене городище 2 століття до н.е. Опинившись на вершині Дівич-гори Ви отримаєте незабутні враження, адже вид, який відкривається перед Вами надихає і захоплює.

Переїзд в с. Халеп’я. Екскурсія в Музей Вікентія Хвойки. Наприкінці XIX століття тут працював видатний археолог чеського походження, дослідник трипільської культури Вікентій Хвойка. У музеї представлено його особисті речі та меблі. Крім того, музей має в своєму розпорядженні макети розкопок городищ. Особливу цінність мають зроблені власноруч ескізи знахідок В. Хвойки, щоденники і оригінали різних документів, що належать археологу.

Обід

На останок відправимося в «Парк Київська Русь». Тут ми зможемо поласувати млинцями з різноманітними начинками від княжої кухні та покуштувати слов'янські настоянки, покататися на породистих конях, проїхатися в санях або каретах, пролетіти над озером на канатному спуску (тролів) «Політайло», спуститися на швидкісній гірці «Змій Горинич» (після польоту на якій можна сфотографуватися з вогнедихаючим драконом). Зігріємося і влаштуємо святкове застілля в корчмі, постріляємо з лука, відвідаємо знахарку-віщунку, приміряємо костюм епохи Київської Русі. Також Ви зможете викарбувати монету «на щастя», відвідати музеї, навчитися новому на різних майстер-класах! А на останок зможемо купити сувеніри та інші товари на ярмарку майстрів і в магазині.

Повернення до Києва

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!