Острів Сакури

Острів Сакури

Дата туру: 03.05.2021

Вартість 590 грн

08:00 Виїзд з Києва
10:30 Відвідування парку «Острів Сакури»
13:00 Екскурсія на ферму «Бабині кози»
15:00 Обід
15:40 Екскурсія Білою Церквою
16:00 Відвідання Будинку органної та камерної музики та прослуховування концерту
17:30 Екскурсія парком Олександрія
19:30 Виїзд до Києва
21:00 Орієнтовне прибуття в Київ.

У вартість входить
Екскурсовод за програмою
Відвідання Будинку органної та камерної музики
Страхування
Автобусний супровід згідно програми

У вартість не входить:
Парк Олександрія 80 грн
Парк «Острів Сакури» 50 грн
Дегустація на фермі «Бабині кози» 100 грн

Переїзд в село Володарка. Відвідування приватного парку «Острів Сакури». У парку висаджено понад 3500 тисячі рослин, квітів та кущів, а також сотні дерев. Є звісно і сакури. Тут є Японські альтанки, фонтани, скульптури тварин, міні-зоопарк та дитяча зона розваг.
Це екологічний і затишний куточок селища для відпочинку і захопливого дозвілля. Відвідувачі можуть побачити понад 30 видів птахів з різних куточків світу. Парк оформлений у східному стилі. Облаштовані штучні водойми, японські альтанки, фонтани з підсвічуванням, є скульптури. На території парку є зона відпочинку для дітей: майданчик та дерев’яна модель справжнього піратського корабля.

Переїзд в село Галайки. Екскурсія з дегустацією на козину ферму. Переїзд в село ГалайкиЕкскурсія з дегустацією на козину ферму. Тут зусиллями молодої та амбіційної сім’ї Бабіних була відкрита козина ферма. Пройшовши, довгу дорогу становлення, ферма займається племінним розведенням кіз зааненської породи. Працює на фермі і власна сироварня. Ферма відкрита для всіх і радо приймає гостей.

Розпочинається відвідування ферми «Бабині кози» з цікавої екскурсії, під час якої Ви дізнаєтеся історію створення господарства, познайомитесь збілосніжними красунями - кізоньками, подивитесь, як їх утримують, чим годують та яким способом отримують від кіз молоко.

Власники ферми проведуть майстер-клас по ручному доїнню кіз і Ви власноруч зможете надоїти та спробувати козине молочко.

Крім кіз на фермі Ви зможете познайомитися з козенятами та козликами, кицею Мусею та її кошенятами, курочками та голосливими півниками.

А ще Вам розкажуть про сироваріння – коли, як і чому власники почали займатися виробництвом сирів з козиного молока.

Наприкінці екскурсії Вас чекає дегустація твердого сиру «Шеврет», м’якого сиру з пліснявою «Капрінос» та фреш-сиру «Боулінг». Після дегустації у Вас буде чудова можливість придбати найсмачніший сир за доступною ціною.

Крім того на фермі є мильна мануфактура, де виготовляють мило з козиного масла та молока, у виробництві якого використовуються тільки натуральні та органічно чисті продукти. По завершенні екскурсії Ви зможете придбати продукцію ферми.

Далі нас очікує екскурсія до Білої Церкви. Ми відвідаємо Будинок органної та камерної музики. За роки свого існування Будинок органної та камерної музики став не лише центром духовності, історичною пам’яткою, а й місцем зустрічі, яке об’єднує мешканців міста. Тут регулярно проходять міські та районні заходи та концерти. Зараз Будинок органної та камерної музики має статус одного з найкращих концертних залів України. 

Обід

І на завершення нас очікує екскурсія по парку "Олександрія". Парк був названий на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького, Олександри. Свого часу парк вважався одним з кращих в Європі. У парку знаходиться 25 водойм, 2500 видів рослин, зокрема з Південної Америки, Китаю і Японії. У центрі парку – велика галявина, від якої на 20 км розбігається мережа алей, прикрашених парковою архітектурою і скульптурою: "Романтичні руїни", "Китайський місток", джерело "Лев", колонада "Луна" з унікальною акустикою: слово, сказане пошепки в одному кінці колонади, можна почути в протилежному. Особливо мелодійно в колонаді звучать класичні композиції, тому рекомендуємо на хвильку затриматись та послухати їх.

Повернення до Києва

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!