Прованс в мініатюрі

Прованс в мініатюрі

Виїзд з Києва

Переїзд в Порадівку на Лавандовое поле. Це просто дивовижне місце, в якому в результаті щорічної наполегливої роботи вдалося створити український Прованс - лавандове поле. Милуючись цвітінням лаванди, відчуваючи її аромат і слухаючи дзижчання бджіл і джмелів, можна загубитися в просторі і зловити себе на думці, що зараз ти знаходишся уві сні, серед квітучого лавандового поля. Відразу після прибуття у Вас буде вільний час для прогулянок і фото. Групу буде супроводжувати фотограф, який проведе для Вас казкову зйомку. А потім господиня поля розповість Вам про магію цього місця. Про те, як вони самі виробляють ефірну олію і квіткову воду, які Ви зможете придбати додому. Також Ви відпочините в тінистому патіо і скуштуєте кави або чаю із запашних трав: чебрецю, шавлії, м'яти, лаванди.

Вирушаємо на равликову ферму, де продегустуємо  одну з страв французької кухні - ескарго - так називається страва з равликів. Як то кажуть, равликів не їдять, ними ласують! Тому поласуємо для задоволення!

Далі нас очікує екскурсія до Білої Церкви. Ми відвідаємо Будинок органної та камерної музики. За роки свого існування Будинок органної та камерної музики став не лише центром духовності, історичною пам’яткою, а й місцем зустрічі, яке об’єднує мешканців міста. Тут регулярно проходять міські та районні заходи та концерти. Зараз Будинок органної та камерної музики має статус одного з найкращих концертних залів України. 

Ми прослухаємо концерт органної музики

Обід

І на завершення нас очікує екскурсія по парку "Олександрія". Парк був названий на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького, Олександри. Свого часу парк вважався одним з кращих в Європі. У парку знаходиться 25 водойм, 2500 видів рослин, зокрема з Південної Америки, Китаю і Японії. У центрі парку – велика галявина, від якої на 20 км розбігається мережа алей, прикрашених парковою архітектурою і скульптурою: "Романтичні руїни", "Китайський місток", джерело "Лев", колонада "Луна" з унікальною акустикою: слово, сказане пошепки в одному кінці колонади, можна почути в протилежному. Особливо мелодійно в колонаді звучать класичні композиції, тому рекомендуємо на хвильку затриматись та послухати їх.

Повернення до Києва

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!