Українка – Трипілля – Витачів – Канів

Українка – Трипілля – Витачів – Канів

Виїзд з Києва

Переїзд в Українку. Прогулянка набережною, відпочинок, купання. На Київщині є місце не гірше Одеси для відпочинку. Це — містечко Українка в Обухівському районі Київської області, яке розташоване на південь від столиці (35 км).

Воно чисте, спокійне, усамітнене на широкому березі Дніпра. Має вражаючу набережну, переправу на дніпровські острови, широкий пісочний пляж. Тут реально відпочити майже як на морі. Але найперше це локація, де є надзвичайної краси природа.

Вільний час

Переїзд у Трипілля. Оглядова екскурсія селом. Ця територія є історичним і культурним об'єктом, який обов'язково варто відвідати кожному. Трипілля – село, яке знаходиться в унікальному місці, в долині, де зливаються три річки. За однією з версій саме цікаве розташування і дало назву селу, що означає «три поля». У Вас буде можливість насолодитися божевільною панорамою, набратися сил і позитивної енергетики, яка панує в цьому селі.

Головною і цінною пам'яткою Трипілля є обласний археологічний музей, який був заснований в 1996 році. Відвідувачі музею зможуть повністю перейнятися колоритом трипільської культури.
Тут представлена величезна кількість експонатів тієї епохи, серед яких кераміка з дивовижними орнаментами, прикраси, знаряддя праці та багато іншого.

Серцем села і його візитною карткою можна вважати Дівич-гору, яка знаходиться в самому центрі населеного пункту. Цей пагорб над Дніпром пов'язують з культом богині-праматері.
На даній території було виявлене городище 2 століття до н.е. Опинившись на вершині Дівич-гори Ви отримаєте незабутні враження, адже вид, який відкривається перед Вами, надихає і захоплює.

Обід

Переїзд у Витачів. Витачів розкинувся на мальовничих пагорбах річки Дніпро. Це село вважається одним із найдавніших поселень України. Археологічні розкопки показали, що вже в 4—5 ст. н.е. тут проживали люди. Своїми пейзажами Витачів приваблює не тільки туристів, а також художників, фотографів і режисерів. Саме в цьому місці були зняті епізоди таких фільмів як «Вавилон XX», «Богдан-Зиновій Хмельницький», «Право на кохання» і «Поводир».

Вид на Дніпро у Витачеві вважається одним з найкрасивіших в Україні. На березі річки можна засмагати і купатися, рибалити, влаштувати пікнік і навіть розбити намет. Крім мальовничих місць, у Витачеві можна побачити старовинні споруди. Наприклад, дерев'яну каплицю, яка споруджена за проектом Тараса Шевченка.

У цьому селі налічується близько десяти курганів. Найбільш таємничий з них — гора Красуха, найвища точка правого берега Дніпра. За словами дослідників, Красуха має потужну позитивну енергетику.

Переїзд в Канів. Оглядова екскурсія містом. Скарбниця міста – Чернеча, вона ж Шевченківська гора, де, за заповітом, був похований видатний український поет Тарас Шевченко. Ми піднімемось по високих сходах на саму вершину, де встановлено пам'ятник великому Кобзарю. Тут стає зрозумілим, чим так манили автора ці невимовні пейзажі.
Гора є частиною Шевченківського національного заповідника, площа якого займає 2500га. На території заповідника знаходиться музей і пам'ятки культурної спадщини. Однією з яскравих архітектурних пам'яток вважається дерев'яна церква Покрови Пресвятої Богородиці. Меморіальний музей знаходиться в стінах хати «Тарасова Світлиця». Це будинок, в якому так хотів пожити поет, але не встиг. В музеї ми познайомимося з творчістю письменника і з історією Чернечої гори та могили, де похований Кобзар.

Шевченківський заповідник – це не просто пам'ятка Канева, а справжня гордість України.

У місті також зберігся старовинний Успенський собор, побудований ще у 1144 році князем Всеволодом Ольговичем, однак після спалення був перебудований в 1810 році. Його ми також відвідаємо.

Далі на Вас чекає вільний час.

Повернення до Києва

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!