
Вартість 790 грн
07:00 Виїзд з Києва
10:00 Екскурсія в музей-садибу Катерини Білокур
13:00 Екскурсія в палацовий комплекс Закревських
15:00 Обід
16:00 Відвідування палацово-паркового комплексу Розумовських
21:00 Орієнтовне прибуття в Київ.
У вартість входить;
Екскурсовод за програмою
Страхування
Автобусний супровід згідно програми
У вартість не входить:
Входные билеты:
-в Яготинську галерею - 30 грн
-Флігель і музей в Богданівці - 30 грн
-музей в Березовій Рудці - 20 грн
Особисті витрати
Обід
Виїзд з Києва
Приїзд в село Богданівка. Екскурсія в музей-садибу Катерини Білокур. Музей-садиба відомої на весь світ української художниці Катерини Білокур розташувався саме у тому будинку, де вона жила та створювала свої шедеври.
Сьогодні садиба – місце, куди постійно приїжджають як українські туристи, так і гості з-за кордону, адже музей входить у топ пам’яток культури та мистецтва Київщини.
Чудові краєвиди, збережені атрибути творчості, інтер’єри – все це приваблює людей, що знаються на мистецтві та живописі. Особливою родзинкою музею-садиби є екскурсія, яку із задоволенням проводить директорка – людина, що дійсно обожнює свою видатну односельчанку.
У музеї до сьогодні вирує дух творчості і це не можна не помітити: картини, листи художниці, її особисті речі, мольберти та фарби – все це надихає. Феномен Катерини Білокур став приводом для того, що її ім’я було внесено до списку сотні найвідоміших українців. Неперевершені та неповторні картини – це душа українки, що відображена у кольорах щастя та свободи.
А ще, в 1954 році на Міжнародній виставці в Парижі, картини К. Білокур побачив сам П. Пікассо. Весь світ облетіли його слова: "Якби у нас була такого рівня художниця, ми змусили б світ заговорити про неї!".
Поїздка в село Березова Рудка. Екскурсія в палацовий комплекс Закревських, який вражає своїми розмірами і красою. Маєток слугував не тільки сімейним гніздом господарів, а й місцем проведення різних дворянських зборів.
Усіх відвідувачів при вході зустрічає оригінальна біла огорожа з чудовими кованими воротами, а також алеї і пишний палац.
Парадний двір маєтку утворюють три будівлі — двоповерховий палац і два флігелі. Перед головним фасадом красується круглий партер, прикрашений клумбами різноманітної форми. У центральній його частині розташований пам'ятник Тарасові Шевченку, який був відкритий в 2001 році. Адже цей маєток був улюбленим місцем Кобзаря.
Внутрішнє оздоблення, яка збереглося до нинішнього часу, свідчить про дивовижну красу палацу. Просторі приміщення прикрашала гіпсова ліпнина з рослинними і геометричними орнаментами, а також дерев'яним різьбленням.
Також на території садиби збереглися флігелі зі старим панським будинком. В одному з флігелів розташований історико-краєзнавчий музей.
А далі ми оглянемо справжню усипальницю роду Закревських. Однією з найвидатніших пам'яток є справжня усипальниця роду Закревських. Одним з власників садиби був юрист і судовий діяч І. П. Закревський, який за часів імператора Олександра III був послом Росії в Єгипті. У цей час Ігнатій Платонович, який захопився єгипетської культурою і пірамідами вирішив побудувати таку споруду у себе на батьківщині над родинним склепом своїх батьків Платона та Ганни Закревських. І у 1898-1899 році він будує родову усипальницю у вигляді піраміди, заввишки 9 метрів. Перед входом стояла статуя давньоєгипетської богині родючості Ісіди, привезена Ігнатієм Платоновичем з Єгипту. Усередині усипальниці з одного боку були єгипетські фрески, з іншого — стіни, розписані цитатами з Біблії. У центрі приміщення знаходився православний вівтар з кам'яним хрестом.
Обід
Відвідування палацово-паркового комплексу Розумовських – Рєпніних в Яготині. Комплекс побудований в одному з наймальовничіших місць України, на березі озера Супій. Це одна з найяскравіших пам'яток Яготина.
Будівля музею - флігель, в якому свого часу жив Т.Г. Шевченко, повністю відреставрований. У музеї широко представлені роботи багатьох відомих художників.
З особистої колекції Рєпніних збереглася картина невідомого італійського художника «Сліпий з хлопчиком». Особливе місце в музеї відведено колекції робіт народної художниці К. Білокур.
Поруч з палацом - старовинний парк, який є пам'ятником садово - паркового мистецтва державного значення.
Всі бажаючі зможуть прогулятися стежками і насолодитися красою природи.
Повернення до Києва