Жуків острів. Церковщина. Феофанія

Жуків острів. Церковщина. Феофанія

Вартість 550 грн

У вартість входить;
Проїзд комфортабельним автобусом,
Екскурсійний супровід по всьому маршруту

У вартість входить;
Вхідні квитки до Феофанівського парку
Особисті витрати

Запрошуємо всіх туристів на нашу цікаву екскурсію! Побачите грандіозний тунель, печерний монастир Церковщина і прогуляєтеся Феофанівським парком до цілющих джерел і Пантелеймонівського храму.

Жуків острів вразить Вас гігантськими спорудами "сталінського метро" - одного з найбільш секретних проектів передвоєнного часу. Тут колись, ще нікому не відомий гурт "Кіно" Віктора Цоя, знявся в своєму першому відеокліпі - фільмі «Кінець канікул».

А урочище Церковщина – це надзвичайно мальовнича місцевість, де серед пагорбів на березі озер розташувався санаторій МВС. Але не тільки красою ландшафту відома Церковщина, але і давніми печерами, пов'язаними зі святим Феодосієм. Монастир найбільший з підземних монастирських комплексів Києва. На відміну від Лаврських, ці печери розташовані на 4 ярусах, один над одним. Тут практикувалося досить рідкісне на Русі поховання за афонським звичаєм, в Кістницях-кімітеріях. А діюча церква Різдва Богородиці запам'ятається незвичайним інтер'єром, а зовні - поєднанням рукотворної і природної краси.

Феофанія - це наша Швейцарія, розкішне місце для відпочинку душі і тіла. Ви відвідаєте Феофанівський парк з каскадом озер. Тут проведено доріжки, до лав висаджений дикий виноград, кришки на ліхтарях із зображенням архистратига Михаїла, кам'яна стіна із захованим водяним млином. Чотири озера з набережними з'єднані в єдиний каскад. У Феофанії мали дачі і академіки. Саме тут в 1950 році з'явилася перша в континентальній Європі ЕОМ - електронна обчислювальна машина, яка ледь містилася в лівому крилі будівлі. Цей будинок зберігся і Ви зможете його побачити на екскурсії. Видатним академіком С.О. Лебедєвим, основоположником школи інформатики, талант якого розквітнув в Києві, були закладені принципи побудови комп'ютера - штучного інтелекту. Ви прогуляєтеся паломницькою стежкою до джерел цілителя Пантелеймона і "Сльози Богородиці", а також Свято-Пантелеймонівського храму.

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!