Закарпаття на 8 березня

Закарпаття на 8 березня

05.03.2022-09.03.2022

Найкраще для жінок: термальні басейни, чани, дегустації, замки

Вартість: 3995 грн

У вартість входить:
-розміщення в готелі «Золота гора»
-сніданки
-трансфер по програмі
-екскурсії за програмою: Ужгородський замок, музейнародної архітектури, Невицький замок, замок Шенборна-всі вхідні квитки
-екскурсовод
-страхування
-обід в Підкові
-обід  «Порядний Газда»

У вартість не входить
-проїзд потягом - 1500 грн
-дегустація вин - 80 грн
-дегустація сирів - 100грн
-Лумшори – 120 грн
-особисті витрати.
-відвідування термальних басейнів на території готелю

1 День Виїзд з Києва до Ужгороду.
2 ДеньПрибуття в Ужгород.
Посадка в автобус. Дегустація Ужгородського фірмового торта в кондитерській Штефаньо, якими тут пригощають, готують з натуральних продуктів по кращим французьким технологіям і ексклюзивними рецептами відомих Валентина і Валентини Штефаньо. Смак десертів цих кондитерів знають і люблять у багатьох країнах Європи.
Потім екскурсія по Ужгородському замку та музею народної архітектури.
Вільний час для обіду

Переїзд в готель Золота Гора з термальними басейнами. Розміщення. Відпочинок, купання в басейнах.

3 День. Сніданок.
Оглядова екскурсія Ужгородом.
Лумшори- купання в чанах, прогулянка до водоспаду.
Переїзд до Перечинської мануфактуру- дегустація сирів.
 Такого різноманіття  сирів на будь-який смак не знайти ні в одному магазині. Добавками служать квіти липи, бузини, троянди, лаванди. Також використовують чорнило каракатиці, сік чорниці, куркуму, перець, зелений і синій тайський чай. В цьому ж містечку ми зайдемо в кондитерську, де виготовляють дуже смачну випічку за стародавніми рецептами.
Вечеря в корчмі з веселим музикантом, де буде застілля з 15 страв. Є можливість замовити жаб’ячі лапки
Повернення в готель. Відпочинок. Ночівля.

4 день Сніданок. Відпочинок в термальних басейнах. Збираємо речі і виселяємося.
Відправлення на екскурсію в замок Шенборна. Серед карпатських мальовничих гір розташувався один із найкрасивіших і найромантичніших замків країни. Немов у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнов (1890 р.), що дивиться на Вас 365 вікнами, зазиває через 12 входів до 52 кімнат. Замок оточений красивим парком із багатьма екзотичними рослинами.

Обід в ресторані «Порядний Газда»

Екскурсія в замок Паланок – замок таємниць та загадок. У більшості людей, що мають хоча б невелике уявлення про Закарпаття, головна асоціація з Мукачевом – саме замок Паланок. Він вважається головною визначною пам'яткою міста, у середньовічних стінах якої є безліч загадок і таємниць. Сама фортеця знаходиться на горі вулканічного походження, тоді як місто розташоване на рівнині. Сважається, що саме з горою пов'язане і походження назва міста. Якщо вірити легенді, цю гору створили люди власними руками, в буквальному сенсі «насипали» гору, що коштувало їм величезних мук, звідси, мовляв, і назва – «Мукачево»

Переїзд в Берегово- дегустація вин у Карла Шоша. Білі і червоні, сухі і десертні вина виготовляються в домашніх умовах за традиційними технологіями з витримкою в дубових бочках, з використанням старовинних і власних рецептів. Дегустації, що тривають 1-1,5 години, проводяться в затишному винному залі.

Трансфер до залізничного вокзалу в Мукачево. Відправлення до Києву.
5 деньПовернення до Києва.  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!