Дегустація-містерія в бутіку «Вино та здоров’я» Міжнародного Дому вина «Микола Бойко»

Дегустація-містерія в бутіку «Вино та здоров’я» Міжнародного Дому вина «Микола Бойко»

Екскурсія по Ярославому яру. Вулиця Ярославів Вал - одна з небагатьох, що майже повністю зберегла дореволюційну забудову. Вулиця прокладена на місці стародавніх земляних валів, знесених в середині ХІХ століття. На ній знаходяться Золоті ворота і багато архітектурних пам'яток. З вулицею пов'язані імена відомих киян - письменників, лікарів, архітекторів, інженерів.

Тут кожен будинок, на щастя, зберіг свій індивідуальний вигляд і свою особисту історію. «Дім Барона», караїмська кенаса, прибутковий будинок Родзянка (театр «Сузір’я»), колишнє міське училище (театральний інститут), будинок з хлібними лавками, садиба Сікорських, будинок, де проживало молоде подружжя Косач—Квітка…

Ми пройдемо Ярославовим Валом, що зберіг особливу ауру. Тут живе старий добрий Київ, неквапливий аристократ, що вміє цінувати вічність.

Дегустація вин Каберне Совіньйон від міжнародного Дому вина «Микола Бойко».

Напевно, Ви чули про відомий завод Массандрівських вин в Криму. Історія винзаводу Массандра майже три десятиліття пов’язана з її директором Миколою Бойко – аж до 2015 року. Нині Микола Костянтинович продовжує займатись виробництвом і відкрив у Києві бутік авторських вин, які виробляються в Молдові.

Міжнародний Дім вина «Микола Бойко» - це виробництво напоїв, що об’єднують в собі великий досвід, глибокі знання та любов до виноробства в одне ціле. А назва бутіку «Вино та здоров’я» говорить сама за себе!

Ми продегустуємо три різні напої з одного сорту винограду: Каберне Совіньйон білий, рожевий та червоний.

А ще у Вас буде унікальна можливість продегустувати вина від історичної виноробні «Массандра» та дізнатись більше про правила фудперінгу (це коли страви та напої паруються одне з одним, і виходить неймовірне поєднання смаків), поєднавши кожен келих вина з традиційними закусками. Ви познайомитесь з культурою винопиття та дізнаєтесь, з якими видами сиру та м’яса смакують різні сорти вин.

Після нашої екскурсії Ви точно будете знати, як правильно дегустувати вина та де у Києві можна купити  справжнє натуральне вино.

  • Більшь детально про нас за наступними лінками:

Подорожуй Україною!

Подорожі, що створені саме для тебе. Створені командою, яка знається на пригодах. Тож обирай та бронюй місце, відкриємо Україну разом!